Hidroterapist

MAAŞLAR

Henüz böyle bir bilgi yok!

Üzgünüz, bu pozisyon için henüz bir maaş bilgisi yok. Başka bir pozisyon inceleyebilir veya maaş bilgilerinizi paylaşarak verilerin oluşmasına katkıda bulunabilirsiniz.

Maaş bilgisi gir

NASIL OLUNUR?

Henüz böyle bir bilgi yok!

Üzgünüz, bu pozisyon için henüz detaylı bir bilgi yok. En kısa zamanda bilgileri tamamlıyor olacağız. Bu esnada benzer meslekleri inceleyebilirsiniz.

NEDİR?

Hidroterapist Ne Demek?

Suyun karakteristik özelliklerinden faydalanılarak yapılan tedavi şekline Hidroterapi, bu tedaviyi uygulayan kişiye de Hidroterapist denir. Özellikle fiziksel bozuklukların tedavisinde gereken zorlu egzersiz hareketleri, suyun kaldırma kuvveti yardımıyla daha ağrısız ve kontrollü olarak yapılır. Hidroterapi suyun sıvı, buz ya da buhar formunda, basınca, sıcaklığa ve sürelerine göre hasta üzerinde dahili veya harici olarak uygulama tekniklerini içerir. Hidroterapist mesleğini seçenler, terapi havuzlarına sahip olan özel hastaneler ya da devlet hastanelerinde, huzurevlerinde, kaplıca ve otellerde çalışabilir.

Tümünü Gör

MÜLAKATLAR

Henüz böyle bir bilgi yok!

Üzgünüz, bu pozisyon için henüz bir mülakat bilgisi yok. Başka bir pozisyon inceleyebilir veya mülakat deneyimlerinizi paylaşarak verilerin oluşmasına katkıda bulunabilirsiniz.

Mülakat bilgisi gir

Hidroterapist İş İlanları

Şu anda aktif iş ilanı yok

Bu pozisyon için şu anda aktif bir iş ilanı yok. Benzer pozisyonlarda şansınızı deneyebilirsiniz.