• Maaşlar

  • Nasıl Olunur?

  • Nedir?

  • Mülakatlar

  • İş ilanları

Hidroterapist

Maaşlar

Henüz maaş bilgisi mevcut değil

Hidroterapist maaş bilgisini tamamlamak için çalışıyoruz. Hidroterapist pozisyonunda çalışıyorsan maaş bilgini girebilirsin.

Maaş Bilgisi Gir

Nasıl Olunur?

Henüz bu bilgi mevcut değil

Hidroterapist bilgisini en kısa sürede ekleyeceğiz. Diğer pozisyonların bilgisini incelemek ister misin?

Pozisyonları İncele

Hidroterapist Ne Demek?

Suyun karakteristik özelliklerinden faydalanılarak yapılan tedavi şekline Hidroterapi, bu tedaviyi uygulayan kişiye de Hidroterapist denir. Özellikle fiziksel bozuklukların tedavisinde gereken zorlu egzersiz hareketleri, suyun kaldırma kuvveti yardımıyla daha ağrısız ve kontrollü olarak yapılır. Hidroterapi suyun sıvı, buz ya da buhar formunda, basınca, sıcaklığa ve sürelerine göre hasta üzerinde dahili veya harici olarak uygulama tekniklerini içerir. Hidroterapist mesleğini seçenler, terapi havuzlarına sahip olan özel hastaneler ya da devlet hastanelerinde, huzurevlerinde, kaplıca ve otellerde çalışabilir.

Tüm Bilgileri Gör

Mülakatlar

Henüz mülakat bilgisi mevcut değil

Hidroterapist mülakatlarını tamamlamak için çalışıyoruz. Hidroterapist pozisyonunda mülakat deneyimin varsa mülakat bilgini girebilirsin.

Mülakat Bilgisi Gir

Hidroterapist İş ilanları

Aktif iş ilanı bulunmuyor

Hidroterapist Tasarım pozisyonunda iş ilanı yayınladığında bu alanda görüntüleyeceksin. Seni bekleyen diğer ilanları inceleyebilirsin

İlanları İncele