Kıdemli Dijital Pazarlama Yöneticisi

MAAŞLAR

Henüz böyle bir bilgi yok!

Üzgünüz, bu pozisyon için henüz bir maaş bilgisi yok. Başka bir pozisyon inceleyebilir veya maaş bilgilerinizi paylaşarak verilerin oluşmasına katkıda bulunabilirsiniz.

Maaş bilgisi gir

NASIL OLUNUR?

Henüz böyle bir bilgi yok!

Üzgünüz, bu pozisyon için henüz detaylı bir bilgi yok. En kısa zamanda bilgileri tamamlıyor olacağız. Bu esnada benzer meslekleri inceleyebilirsiniz.

NEDİR?

Kıdemli Dijital Pazarlama Yöneticisi Ne Demek?

Kıdemli dijital pazarlama yöneticisi, çalıştığı kurumun verdiği hizmetleri tanıtmak için dijital kampanyaların yönetimi konusunda uzun süreli tecrübesi olan kişidir. Hazırlanan kampanyaları geliştirmekle ve takibini sağlamakla sorumlu olan kıdemli dijital pazarlama yöneticisi, kampanyaların uygulanması aşamasında da etkin olarak rol alır. Çalıştığı firmanın dijital platformlarda marka bilinirliğinin artması ve marka sadakatinin geliştirilmesi de kıdemli dijital pazarlama yöneticisinin sorumluluğu altındadır.

Tümünü Gör

MÜLAKATLAR

Henüz böyle bir bilgi yok!

Üzgünüz, bu pozisyon için henüz bir mülakat bilgisi yok. Başka bir pozisyon inceleyebilir veya mülakat deneyimlerinizi paylaşarak verilerin oluşmasına katkıda bulunabilirsiniz.

Mülakat bilgisi gir

Kıdemli Dijital Pazarlama Yöneticisi İş İlanları

Şu anda aktif iş ilanı yok

Bu pozisyon için şu anda aktif bir iş ilanı yok. Benzer pozisyonlarda şansınızı deneyebilirsiniz.