• Maaşlar

  • Nasıl Olunur?

  • Nedir?

  • Mülakatlar

  • İş ilanları

Konfigürasyon Yöneticisi / Yönetmeni

Maaşlar

Henüz maaş bilgisi mevcut değil

Konfigürasyon Yöneticisi / Yönetmeni maaş bilgisini tamamlamak için çalışıyoruz. Konfigürasyon Yöneticisi / Yönetmeni pozisyonunda çalışıyorsan maaş bilgini girebilirsin.

Maaş Bilgisi Gir

Nasıl Olunur?

Sahip Oldukları Yetenekler

Autocad

Confluence

Contract Management

Docker

Jenkins

JIRA

Matlab

Plm

SAP2000

Konfigürasyon Yöneticisi / Yönetmeni Ne Demek?

Konfigürasyon yöneticisi/yönetmeni ile ilgili birden fazla açıklama yapılabilir. Ancak bunun öncesinde konfigürasyonun ne olduğunu bilmek gerekir. Konfigürasyon; incelenecek bir ürünün, kalite standartlarına ulaşması için verilerinin kayıt altına alınarak fonksiyonel ve fiziksel özelliklerinin yeniden şekillendirilerek müşterilere ulaştırılmasıdır. Tek kelime ile açıklamak gerekirse konfigürasyon; yapılandırma demektir. Bu tanımlamadan yola çıkarak konfigürasyon yöneticisi ve konfigürasyon yönetimi nedir soruları da ele alınabilir. Konfigürasyon yöneticisi; işletmelerdeki teknolojik sistemleri denetleyen ve geliştiren kişilere denir. Konfigürasyon yönetimi ise ürünün fonksiyonel ve fiziksel özelliklerinin devamlılığı, devamlılığın sağlanması için takip sisteminin kurulması ve kurulan takip sisteminin yetkili kişilerce uygulanması faaliyetlerini kapsar.

Tüm Bilgileri Gör

Mülakatlar

Henüz mülakat bilgisi mevcut değil

Konfigürasyon Yöneticisi / Yönetmeni mülakatlarını tamamlamak için çalışıyoruz. Konfigürasyon Yöneticisi / Yönetmeni pozisyonunda mülakat deneyimin varsa mülakat bilgini girebilirsin.

Mülakat Bilgisi Gir