• Maaşlar

  • Nasıl Olunur?

  • Nedir?

  • Mülakatlar

  • İş ilanları

Medikal Yönetici

Maaşlar

Henüz maaş bilgisi mevcut değil

Medikal Yönetici maaş bilgisini tamamlamak için çalışıyoruz. Medikal Yönetici pozisyonunda çalışıyorsan maaş bilgini girebilirsin.

Maaş Bilgisi Gir

Sahip Oldukları Yetenekler

Sterilizasyon

Tüm İstatistikleri Gör

Medikal Yönetici Ne Demek?

Medikal yönetici, bir tıbbi ofis içindeki çeşitli idari görevlerin tamamlanmasını denetleyen kişidir. Medikal yönetici nedir sorusuna şöyle cevap verilebilir; hasta kayıtlarını yöneten ve ofis bütçesini idare eden kişidir. Bir medikal yöneticinin ana görevleri arasında bordroları, fatura ve ofis bütçesini idare etmenin yanı sıra idari personeli işe almak ve eğitmek de yer alır. Medikal yönetici görev tanımında kaliteli ve uygun maliyetli hasta bakımının sağlanması bulunur. Bu bakımı sağlamak için tıbbi tesiste günlük olarak personel ve ofis faaliyetlerini yönlendirmek, denetlemek ve koordine etmek, bu pozisyonda görev alan sağlık uzmanının görevidir. Bu unvana sahip yöneticilerin bazen uzun saatler çalışması gerekebilir. Medikal yöneticinin görev ve sorumluluklarını inceleyerek görev tanımı hakkında daha ayrıntılı bilgi sahibi olmak mümkündür.

Tüm Bilgileri Gör

Mülakatlar

Henüz mülakat bilgisi mevcut değil

Medikal Yönetici mülakatlarını tamamlamak için çalışıyoruz. Medikal Yönetici pozisyonunda mülakat deneyimin varsa mülakat bilgini girebilirsin.

Mülakat Bilgisi Gir