Stajyer Memur

MAAŞLAR

Henüz böyle bir bilgi yok!

Üzgünüz, bu pozisyon için henüz bir maaş bilgisi yok. Başka bir pozisyon inceleyebilir veya maaş bilgilerinizi paylaşarak verilerin oluşmasına katkıda bulunabilirsiniz.

Maaş bilgisi gir

NASIL OLUNUR?

Sahip Oldukları Yetenekler:
 • Microsoft Office
 • Bilgisayar
 • Genel Muhasebe
 • Microsoft Office Powerpoint
 • Windows 7
 • Mezun Oldukları İlk 5 Üniversite

  1. Anadolu Üniversitesi
  2. Selçuk Üniversitesi
  3. Uludağ Üniversitesi
  4. Dokuz Eylül Üniversitesi
  5. Adnan Menderes Üniversitesi
 • Mezun Oldukları İlk 5 Bölüm

  Yerel Yönetimler (MYO) %4.5
  İşletme %3.9
  Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı (MYO) %3.7
  İktisat %3.6
  Kamu Yönetimi %3.3
 • Çalıştıkları İlk 5 Sektör

  Finans - Ekonomi %13.6
  Hizmet %10.6
  Danışmanlık %5.6
  Sağlık %4
  Taşımacılık %3.8
Tüm İstatistikleri Gör

NEDİR?

Stajyer Memur Ne Demek?

Stajyer memur nedir sorusu, üniversitelerde lisans veya ön lisans eğitimi alan, henüz mezun olmamış kişilerin çalıştığı pozisyona verilen isimdir, şeklinde yanıtlanabilir. Bu pozisyon gereği stajyer memur olarak çalışan kişi karar alıcı bir yetkiye sahip olmazken işi pratik olarak öğrenme şansı bulur. Böylelikle hem kişi kendini geliştirme hem de sektörde çalışma şansı bulurken, şirketler ise üniversiteden mezun olduğunda sektör bilgisi bulunan ve kurum kültürüne alışmış olan bir personel kazanma şansı yakalar. Dolayısıyla hem üretim hem de hizmet sektöründe birçok şirket ve kurum düzenli olarak stajyer memur çalıştırmayı tercih eder. Stajyer memur olmak için eğitime devam edilmesi şartı gerekmektedir. Öğrenciler şirketlerin sosyal haklarından yararlanırken kendisini geliştirme imkanı bulabileceği gibi kimileri ise eğitimlerine ek gelir kaynağı elde etme şansı da bulabilir.

Tümünü Gör

MÜLAKATLAR

Henüz böyle bir bilgi yok!

Üzgünüz, bu pozisyon için henüz bir mülakat bilgisi yok. Başka bir pozisyon inceleyebilir veya mülakat deneyimlerinizi paylaşarak verilerin oluşmasına katkıda bulunabilirsiniz.

Mülakat bilgisi gir