Ak-Pres Metal Yedek Parça San. ve Tic. A.Ş.

Üretim / Endüstriyel Ürünler

Sosyal ve Yan Haklar

  • -

Çalışma Saatleri

-

Kuruluş Yılı

0

Çalışan Sayısı

-

Web Site

-

Adres

-

HakkımızdaAk-Pres Metal Yedek Parça San. ve Tic. A.Ş.
 
Data Tech Group içinde faaliyet gösteren Akpres A.Ş  1990 tarihinde İstanbul’da kurulmuştur. 1995 yılından bu yana Bursada faaliyetine devam eden firmamız, 2008 yılı sonunda Hendek Adapazarı 2. Sanayi bölgesinde 2. fabrikasını faaliyete geçirmiştir.
Geçmişten gelen bilgi ve tecrübesini, teknoloji ile birleştiren firmamız otomotiv sektörü için;
- Sac kalıp tasarımı ve üretimi
- Preste soğuk şekillendirilmiş sac parçalar
- Kaynaklı  ve montajlı sac parçalar üretimi gerçekleştirmektedir.
Yurt içi ve yurt dışı OEM’ler ile birlikte, otomotiv sektöründe Tier1 olarak çalışan firmalara da hizmet vermekte olan firmamız, insana saygı ilkesiyle, her kademeden çalışanın katılımı ve önerileri ile sürekli iyileştirme ve gelişmeyi hedeflemektedir.
 Çalışanların istek ve beklentilerini dikkate almaya önem göstererek, çalışanlarının kuvvetli bir şekilde işe dahil edilmelerini sağlamakla, yüksek motivasyon, memnuniyet ve bunlara paralel olarak kalite ve başarıyı da arttırmayı amaç edinmiştir.
 TS 16949:2009, ISO 14001:2004, OHSAS 18001, sertifikalarına sahip olan firmamız Ford tarafından Q1 ile ödüllendirilmiştir.
 
 
 
 As a part of Data Tech Group , Akpres A.Ş. was founded in Istanbul in 1995 Operating as a supplier of domestic and foreign OEMs. Akpres A.Ş continued its  operations in Nilüfer Köy in Bursa since 1990 and establised its second factory in Adapazari 2.Sanayi Bölgesi at the end of 2008.
Combining our know-how and experience from the past, we mainly perform;
- Designing sheet molds,
- Cold-forming of sheet metal parts and
- Manufacturing of welded and assembled sheet metal parts.
Together with the domestic and the OEMs worldwide, our company provide services also to Tier1 companies in Automotive industry. Internalizing the principle of respect for the human being and the environment, we are aiming continuous improvement and development by participation and suggestions of our employees.
Taking into account the demands and expectations of our employees and strongly involving them in functioning, we aim to increase the personal motivation and satisfaction in line with the quality and success.
Beside TS 16949:2009, ISO 14001:2004 and OHSAS 18001, certifications, our company is also awarded by Ford with Q1.