Aktif Yatırım Bankası A.Ş.-AKTİF BANK

Bankacılık

Adres

-

Sosyal ve Yan Haklar

  • -

Çalışma Saatleri

-

Kuruluş Yılı

0

Çalışan Sayısı

-

Web Site

-

Hakkımızda

Aktif Bank Hakkında
Türkiye’nin en büyük özel sermayeli yatırım bankası Aktif Bank; perakende bankacılık, kurumsal bankacılık, yatırım bankacılığı ve özel bankacılık alanlarında faaliyet gösteriyor.
 
Aktif Bank, yeni nesil bankacılık vizyonuyla hayata geçirdiği yüzde yüz dijital hizmet anlayışı ve ürünleri ile bankacılık sektörünün dinamiklerini değiştiriyor. Geleneksel bankacılık anlayışının dışına çıkan Banka, yalnızca sekiz şubesi olmasına rağmen dijital kanalları ve geniş dağıtım ağına sahip kurumlarla yaptığı iş birlikleri sayesinde bugün 6,6 milyon müşteriye hizmet veriyor.
 
Şubesiz bankacılık iş modeli çerçevesinde faaliyetlerini alternatif dağıtım kanalları üzerinden sürdüren Aktif Bank ve İştirakleri bugün yılda 1 milyar akıllı ulaşım işlemine aracılık etmenin yanı sıra 3.000’den fazla müsabakada 7,6 milyon bilet satışı, 16,1 milyon turnike geçiş hizmeti sağlıyor. Her yıl 1 milyon yeni kart üretimi, yaklaşık 2,4 milyon para transferi, 75 milyon adet işlem, 160 milyon TL prim üretimi, 400 binin üzerinde bireysel kredi satışı yapıyor ve 1 milyondan fazla sigorta müşterisine hizmet veriyor.
 
Pazarda fark yaratan ürün ve çözümleriyle global platformlardan yüzlerce ödül alan Aktif Bank, ödeme sistemleri, teknoloji, kalite, inovasyon, yatırım ürünleri, dağıtım kanalı ve iletişim gibi konularda Türkiye'nin uluslararası alanda en çok ödül alan markalarından olma hedefini sürdürüyor.  Bankanın son 8 yılda aralarında “Dünyanın En Yenilikçi Bankası Ödülü” de bulunan 130 adet uluslararası ödülü bulunuyor.
 
Teknolojiyi en iyi şekilde kullanarak verimliliğini sürekli artıran Aktif Bank, yenilikçi ve fayda sağlayan çözümleri ile en iyi ve en kaliteli hizmeti sunmaya odaklanıyor.
 
 

Aktif Yatırım Bankası A.Ş.-AKTİF BANK İş İlanları

(14 iş ilanı)