Altınbaş Holding

Enerji, Değerli Madenler ve Mamülleri / Kuyumculuk, Lojistik, Eğitim, Finans - Ekonomi

Genel Bilgiler

www.altinbasholding.com 

Altınbaş Holding

Temelleri 1950'li yıllarda Mehmet Altınbaş tarafından Gaziantep'te atılan Altınbaş Holding, bugün doğrudan ve dolaylı olarak toplam 4000 kişiye ulaşan istihdamıyla Türkiye'nin önde gelen holdinglerinden biri olarak faaliyet gösteriyor.

Türkiye'nin lider kurumlarından Altınbaş Holding, 2015 yılını finans sektörü dahil toplam 8.6 milyar TL‘lik ciro ile tamamladı.60 yılı aşkın başarı yolculuğuna Türkiye’nin ve dünyanın önde gelen holdingi unvanıyla devam eden Altınbaş Holding; bugün enerji, finans, mücevherat, lojistik ve eğitim alanlarındaki markalarıyla birbirinden önemli başarılara imza atmaya devam ediyor.

Altınbaş Holding, kuyumculukta; Altınbaş, Assos, Onsa Rafineri, Onsa İstanbul,finansta; Creditwestbank Kıbrıs, Creditwestbank Ukrayna, Creditwest Factoring enerjide; Alpet, Atak, Akdeniz Akaryakıt (Alpet Altınbaş Petrol, Opet Petrolcülük ve Akpet Akaryakıt Dağıtım’ın eşit ortaklığı ile kurulmuştur),  lojistikte ise Transal Denizcilik ile faaliyet gösteriyor. Altınbaş Holding, Türkiye, Kuzey Kıbrıs ve Ukrayna'daki 21 şirketiyle büyümeye devam ediyor.

Türkiye'nin en köklü ve saygın kuruluşlarından biri olan Altınbaş Holding, Altınbaş Üniversitesi'yle de eğitim alanında fark yaratan projelere imza atıyor.

Devamını Oku Gizle


ÇALIŞMA SAATLERİ

Hafta içi 08.30 - 17.30

KURULUŞ YILI

1950