Athena Bilişim Çözümleri Tic. Ltd. Şti.

Bilişim, Bilişim Danışmanlığı

Sosyal ve Yan Haklar

  • Yiyecek Yardımı
  • Özel Sağlık Sigortası

Çalışma Saatleri

Hafta içi: 09.00 - 18.00

Kuruluş Yılı

2006

Çalışan Sayısı

Beyaz Yaka : 1-24

Web Site

www.athenabilisim.com

Adres

-

Hakkımızda


Athena, 2006 yılından bu yana kurumsal iş çözümleri ve bilgi teknolojileri konularında danışmanlık hizmetleri sağlamaktadır.

Oracle ve Atlassian (Jira, Confluence, Bit Bucket, Bamboo...) başta olmak üzere iş ortaklığını sürdürdüğümüz önde gelen yazılım firmaları ve çözümlerinde; implementasyon, danışmanlık, bakım & destek ve uygulama geliştirme alanlarında derin mühendislik bilgi birikimi ve uzman danışman kadromuz ile müşterilerimize değer yaratan, yenilikçi, yüksek teknoloji çözümler sunuyoruz.

Athena, iş uygulamalarındaki 10 yılı aşkın deneyimiyle, farklı sektörlere uygun kapsamlı çözümleri, kadroları ve yetkinlikleriyle, sektör odaklı olduğu kadar ve sektöre yön veren bir kimliktedir. Proje yatırımlarınız boyunca yalnızca ürünsel değil sektörel anlamdaki derin bilgi ve tecrübemizle stratejik danışmanlık ve yönetim hizmetleri sunar, sizleri en iyi iş tecrübeleriyle buluştururuz.

Athena Bilişim Çözümleri, Oracle ERP, BPM Suite, SOA Suite, Oracle İş Zekası Çözümleri, Oracle Bulut Bilişim Çözümleri, Atlassian Çözümleri, eDevlet Çözümleri, ADF, Java, .NET, Mobil Uygulama Geliştirme ve kurum içi işbirliği araçları alanlarında uçtan uca çözümler sunmaktadır.