DUNIA TECHNIQUE FOR GENERAL CONTRACTING LTD.

İnşaat

Çalışma Saatleri

Hafta içi: 07.30 - 17.00

Cumartesi: 08.00 - 13.00

Kuruluş Yılı

2009

Çalışan Sayısı

Beyaz Yaka : 75-99

Mavi Yaka : 1000-1499

Web Site

http://www.duniatechnique.com/

Adres

Şerifali mah. Turcan cad. no:55/7 - Ümraniye / İstanbul

Sosyal ve Yan Haklar

  • Servis
  • Yemekhane

Hakkımızda

DUNIA TECHNIQUE FOR GENERAL CONCTRACTING LTD.ŞTİ.Birinci sınıf inşaat şirketi olup Irak'ın yeniden yapılandırılmasında önemli bir rol oynamaya yönelik olarak Irak'ta 2009 yılında kurulmuştur. Irak'ın yeniden imarı için bütün Irak'ta şirketin faaliyetleri ( Kuzey-Orta-Güney ) çok önemli katkılar sağladı.

Irak'ta 2009 yılında kurulmasının ardından, çok kısa bir süre içinde tanınmış büyük bir şirket olmak için aldığı her projelerde taahhütlerini başarılı bir şekilde tamamlayarak kendini geliştirmiştir.Yol,köprü,su yapıları,prefabrik beton birimler,üretim ve çeşitli diğer altyapı projeleri ve her türlü beton yapılar ,üretim ve yükleme yanı sıra arkasında yılların deneyimi ile büyümeye devam etmektedir.

Toprak işleri,yol çalışması,asfalt üretimi , inşaat köprü & viyadük , betonarme, kriş imalatı ve montajı , prefabrik betonarme işleri , altyapı inşaat ve bina projelerinde şu ana kadar mükemmel bir performans göstermiştir ve gelecekte var olacak projelerde başarıları sürdürmeye devam edecektir.

PROJELER;

Merkez, İşlem Tesisi ve Petrol Kuyu Pad Altyapı Batı içerik-2 Petrol Sahası,Samsung west Qurna , Basra Irak

Lukoil

Yüzey Tesisi - Bina Bawi,Erbil Irak

Lsa Anaconda Su Depolama Tankları&Pol