ECHO Yönetim ve Bilişim Hizmetleri A.Ş.

Yazılım

Sosyal ve Yan Haklar

  • Servis
  • Yiyecek Yardımı
  • Özel Sağlık Sigortası

Çalışma Saatleri

Hafta içi: 08.30 - 18.00

Kuruluş Yılı

1993

Çalışan Sayısı

Beyaz Yaka : 25-49

Web Site

www.echo.com.tr

Adres

-

Hakkımızda

1993 yılından bu yana faaliyetlerini sürdüren ECHO, günümüzün hızla değişen ekonomik yapısı içinde kurumsallaşmaya çalışan her boyuttaki işletmeye tüm iş süreçlerini destekleyecek gelişmiş yazılım çözümleri sunmaktadır. Yıllardır Türkiye’nin önde gelen özel kuruluşları ve devlet kurumları ile çalışmanın sonucunda elde ettiği bilgi birikimini teknolojik yaratıcılıkla birleştirerek işletmelerin çevikleşmesini sağlayacak yazılım ürünleri oluşturmaktadır.

Sektorel odaklanma

Echo, uzmanlaşmanın önemine inanmaktadır. Ancak kurumsal süreçleri çok iyi anladıktan sonra doğru çözümü oluşturmak mümkün olmaktadır. Echo hedeflenen sektörlere odaklanarak iş süreçlerini basitleştiren çözümler geliştirmeyi başarmıştır. Satış öncesi ve satış sonrasında en zor ve karmaşık süreçlere sahip otomotiv sektöründeki başarımız ve devamlılığımız bu odaklanmanın sonucudur. Aynı şekilde dış ticaret işlemlerindeki uzmanlığımız bize ülkenin ithalat ve ihracat süreçlerinin yönetilmesine katkı sağlayan projeleri gerçekleştirme fırsatını vermiştir. Bunun yanında her kurumun ihtiyacı olan finansman, muhasebe, personel, sabit kıymet ve benzer süreçlerin yönetilmesi için piyasadaki mevcut çözümlerin çok ilerisinde çözümler geliştirerek müşterilerimizin tek kaynaktan tüm bilgi sistemi ihtiyaçlarını karşılamayı hedeflemekteyiz.

Standartlara bağlılığımız

Echo'nun amaçlarından biriside ürünlerimizi kullanan müşterilerimize seçme özgürlüğü kazandırmaktır; bu bir donanım platformu, işletim sistemi, uygulama sunucusu ya da ilişkisel veri tabanı olabilir. Bu nedenle Echo'nun standartlara bağlılığı en üst düzeydedir. Standart teknolojileri, ürünleri ve mimarileri kullanarak uygulamalarımızın yeni teknolojilere uyumunu hızla ve ekonomik olarak sağlamamız mümkün olmaktadır. Ayrıca standartları destekleyen diğer ürünlerle entegrasyon kolaylaşmaktadır. Standartları kullanmak aynı zamanda standartlar üzerine geliştirilmiş eğitime sahip personelin daha rahat bulunmasını ve daha hızlı üretken olmasını sağlamakta, eğitim maliyetini azaltmaktadır.

Değerlerimiz

- Her şekilde tamamen ahlaki ve hukuki kurallara uygun iş yapılmasını savunmaktayız.
- Her zaman yaptıklarımızın sorumluluğunu üstleniriz.
- Herkese eşit ve saygılı davranılmasına dikkate ederiz.
- Taahhütlerimizi daima yerine getirdik ve getireceğiz.
- Başarılı ve mutlu müşteri yaratma iddiasındayız.
- Gelir ve giderlerimizi kurumsal büyüme amacıyla yönetmekteyiz.
- Çalışanlarımızdan başarılı olmaları için ömür boyu öğrenmeye inanmalarını isteriz.
- Kurumsal büyümenin sürekliliği için bilgi ve deneyimin paylaşılması gerektiğine inanmaktayız.
- Problemleri gelişme için bir fırsat olarak görmekteyiz.
- Profesyonelliği özümsemiş ve takım gücüne inanmış yetenekli elemanları bünyemize katma çabamız sürekli olacaktır.
- İşbirliği, takım çalışması ve karşılıklı güvenin başarıya getireceğine inanmaktayız.