Solmaz Gümrük Müşavirliği A.Ş.

Gümrük Hizmetleri

Genel Bilgiler

Solmaz, 1978 yılından beri sektördeki tecrübesi ve bilgi birikimi ile gümrük müşavirliği, gümrük ve dış ticaret danışmanlığı, antrepo ve depolama, uluslararası ve yurtiçi taşımacılık hizmetleri sunan lider bir lojistik servis sağlayıcıdır.
 
Ülke çapında 16 şehirde, 50 ofiste, 12 antrepo ve deposunda, 1.200’ü aşkın konusunda uzman personeli ile yaratıcı ve titiz çözümler üretmektedir.
 
Solmaz hizmet sunmaya başladığı günden beri bilişim altyapısından güvenliğe, depo ve kalite yönetiminden, yolsuzluk ve rüşvetle mücadeleye kadar pek çok alanda çeşitli sertifika ve ödüller almıştır. Uzun yıllardır sürdürmekte olduğu emniyet ve güvenliği esas alan kalite politikaları ile ilgili çalışmalarını 2014 yılı Ağustos ayında AEO/YYS (Authorised Economic Operator/ Yetkilendirilmiş Yükümlü Sertifikası) ile belgelendirmiştir.
 
Tüm bilgi birikimi ve yazılım olanakları sayesinde Solmaz, farklı sektörlerden pek çok uluslararası ve çokuluslu şirkete verdiği hizmetlerin yanı sıra çok sayıda büyük yerel şirkete sunduğu hizmetler sayesinde önemli bir tecrübeye sahip olmuştur.

Devamını Oku Gizle


KURULUŞ YILI

1978