GÖKÇEK MAKİNA SANAYİ VE TİCARET A.Ş.

Kalıp Sanayi, Plastik ve Ürünleri, Lastik / Kauçuk, Metal Sanayi, Alüminyum

Sosyal ve Yan Haklar

  • Servis
  • Yemekhane
  • Tam Gün Sağlık Hizmetleri

Çalışma Saatleri

Hafta içi: 08.00 - 18.00

Kuruluş Yılı

1968

Çalışan Sayısı

Beyaz Yaka : 50-74

Mavi Yaka : 150-199

Web Site

www.gokcekmakina.com

Adres

Saray Mahallesi F.S.M. Bulvarı No:400 K.Kazan - Ankara / TÜRKİYE

Hakkımızda

         Gökçek Şirketler Grubu; Gökçek Makina, Mag Kauçuk ve Mag Elektronik olarak 3 ana şirketten oluşmakta olup 25.000 m² kapalı alana da son teknolojiye sahip modern tesisinde 16’si mühendis toplamda 220’i aşkın uzman ve teknik personeliyle hizmet vermektedir.

1968 yılından beri firmamız Gökçek A.Ş, kauçuk, plastik, metal ve alüminyum endüstri ürünlerinin üretim ve satışında, kaliteyi, eksiksiz ve zamanında teslimi ilke olarak benimsemiş ve Türkiye’nin önde gelen isimlerinden olmuştur. 50 yılı aşkın tecrübesi ile Gökçek A.Ş. iş makineleri yedek parça ve sızdırmazlık elemanları, vibrasyon takozları, savunma sanayi ekipmanları, tıbbi cihaz yedek parçaları, karayolları sinyalizasyon grupları, aydınlatma armatürleri ve otomotiv yedek parça üretimi yapmaktadır.

Şirketimiz globalleşen dünyada yurtdışı pazarlarına “ MAG RUBBER ” markası altında 6 kıta 60 ülkeye direk ihracat yapmakta olup ülke ekonomisine katkı sağlamaktadır.

Türk Savunma Sanayi kuruluşlarınca elektro-mekanik ve Kablaj alanında onaylı bir firma olan “MAG ELEKTORNİK” sektöründe, komuta-kontrol sistemleri, elektronik ve elektro-mekanik sistemlerin üretimi Kablaj ve bağlantı elemanları tedariki konularında ileri ve gelişmiş çözümler sunmaktadır. Tasarımdan üretime kadar geniş bir yelpazede yer alan kabiliyetlerimiz sayesinde savunma sanayii sektörlerine malzeme ve hizmet tedariki sağlamaktayız.