Hisarlar Makina

Makine ve Ekipmanlar

Sosyal ve Yan Haklar

  • Servis
  • Bayram Yardımı
  • Yemekhane
  • Erzak Yardımı
  • Prim
  • Tam Gün Sağlık Hizmetleri

Çalışma Saatleri

Hafta içi: 08.00 - 18.00

Kuruluş Yılı

1973

Çalışan Sayısı

Beyaz Yaka : 250-349

Mavi Yaka : 550-749

Web Site

-

Adres

Hisar Mah. 1047 Cad. No:2 Tepebaşı/Eskişehir

Hakkımızda

Hisarlar 1973 yılında bir aile şirketi olarak kurulmuştur. Toplamda 97.000m2’lik bir alanda yaklaşık 1.000 kişi ile faaliyet gösteren, kurumsal yapısıyla uluslararası bilinirliğe sahip standart şartlarına göre sertifikalandırılmış “ürün-yönetim-üretim” şekilleriyle Türkiye’ye değer katan büyük bir organizasyondur. Hisarlar, global pazarın ön sıralarında yer alan, 2016 verilerine göre 17,8 Milyar dolar hacim üreten Mahindra&Mahindra Ltd. Şirketine ait bir şirkettir.
 
Türkiye’nin ilk Traktör kabini üreticisi olan Hisarlar, yıllarca artan tecrübelerini ve kabiliyetlerini daha sonar ağır metal işleme konusuna da yoğunlaştırmıştır. Global pazarda adını duyurmuş önemli İş Makinaları markalarına şasi ve diğer kaynaklı birleştirme parçalar gibi hassas üretimler gerçekleştiren önemli bir yansanayi üreticisi olmuştur.
 
Hisarlar aynı zamanda 1985 yılından bu yana Tarım Makinaları sektöründe kendi tasarım ve üretim kabiliyetleriyle geliştirdiği, marka olmuş toprak işleme makinaları üretimini gerçekleştirmeye devam etmektedir. Uzak gelecekte önemli araştırma sonuçlarının işaret ettiği gibi dünyada sosyo-ekonomik gelişmelerin Tarım ve Tarımsal ürünler etrafında şekilleneceği tahminlerine dayanarak Tarımsal Mekanizasyon alanında tarımın tüm aşamalarına hitap edecek şekilde yenilikçi ve katma değerli ürünler tasarlamaya ve hayata geçirmeye hızla devam etmektedir.  
 
Ar-Ge’ye büyük önem veren Hisarlar, Tarım Makinaları sektöründe hala ilk Ar-Ge merkezi olma özelliğini korumaktadır. Hisarlar, 2012 yılından beri ilgili Bakanlıkça tescilli Ar-Ge merkezidir. Ar-Ge’yi geleceğinin ve büyümesinin teminatı olarak değerlendirmektedir. Türkiye’deki ve Dünya’daki gelişmeleri yerinde ve hızla takip edebilmek adına yeni ürün geliştirmeye önem vermektedir. Mahindra&Mahindra Ltd’in merkez Mumbai’deki Ar-Ge merkeziyle birlikte gerçekleştirdiği yenilikçi ve teknolojik projelerle Tarımsal Mekanizasyonda global bir yer edinmeyi amaçlamaktadır.
 
Mahindra-Hisarlar Makina kaliteli ve yüksek üretim kapasitesi, özellikle Avrupa’daki seçkin ana sanayilere ihracatı, yüksek verimliliğe sahip AR-GE yatırımları ve teknolojik üstünlükleriyle, tarımsal mekanizasyonda geliştirdiği ürünlerle Dünya’ya saygın bir marka olma yolunda hızla ilerlemektedir.