Kırayteks Tekstil

Ev Tekstili

Sosyal ve Yan Haklar

  • Servis

Çalışan Sayısı

-

Web Site

www.kirayteks.com

Çalışma Saatleri

Hafta içi: 08.00 - 18.00

Cumartesi: 08.00 - 12.00

Kuruluş Yılı

1993

Adres

-

Hakkımızda


KIRAYTEKS, 20 yılı aşkın süredir jakarlı yatak yüzü kumaşı üretimini gerçekleştirmekte olup 1993 yılında Kırayteks Tekstil San. ve Tic. Ltd. Şti. olarak bugünkü halini almıştır.

Yatak endüstrisi için sunduğumuz kumaşların çeşitliliği ve uluslararası kabul edilmiş yatak yüzü kumaşı standartlarına olan bağlılığımız bizi bölgemizdeki üst kalitedeki üreticilerin arasına yerleştirmiştir.

Sürekli iyileştirme politikası izleyen Kırayteks'in yeni teknoloji ve modern üretim tesislerine yaptığı yatırımlar ile en iyi kalite ürünleri üreterek müşteri memnuniyetini garanti altına almaktadır. 15 milyon metrekarenin üzerinde olan üretim kapasitemiz ile aynı anda iç pazara ürün sunarken Avrupa, Kuzey ve Güney Amerika, Ortadoğu ve Avustralya'ya ihracatlarımız devam etmektedir.

Üretim hattımız atkı ve çözgü hazırlama, dokuma, terbiye ve kalite kontrol kısımlarımızdan oluşmaktadır.

KIRAYTEKS, ayrıca güneşten koruma kumaşları üretimi alanında bölgesinde lider konumda olup, evler, ofisler, oteller, ve kamu binaları için çok geniş bir yelpazede çözümler sunmaktadır.  Yaratıcı, dekoratif ve işlevsel güneş koruma çözümleri teknik tekstil bölümümüzün ana hattını oluşturmaktadır.
 
İplik hazırlamadan bitim işlemlerine entegre bir üretici olarak tüm uygulama ve isteklerinize cevap vericek en üst kalitede üretim yapmaktayız.