Magmaweld Uluslararası Ticaret A.Ş.

Üretim / Endüstriyel Ürünler

Çalışma Saatleri

Hafta içi: 08.00 - 18.00

Kuruluş Yılı

1957

Çalışan Sayısı

Beyaz Yaka : 50-74

Web Site

www.magmaweld.com

Adres

-

Sosyal ve Yan Haklar

  • Servis
  • Bayram Yardımı
  • Yemekhane
  • Yakacak

Hakkımızda

MAGMAWELD ULUSLARARASI TİCARET A.Ş.

1957’den beri Türkiye'de "Kaynakçının Güven Kaynağı” Şimdi Dünyada da “Kaynakçının Güven Kaynağı” 

1957 yılında kaynak elektrodları üretmek üzere İstanbul’da kurulan Oerlikon Kaynak Elektrodları ve Sanayi A.Ş. bugün, Manisa Organize Sanayi Bölgesi’nde Kaynak Tüketim Malzemelerini (örtülü elektrod, gazaltı kaynak teli, özlü tel, tozaltı kaynak teli ve tozu) uluslararası standartlara uygun olarak özgün ve yenilikçi markası Magmaweld adıyla üretmekte ve 2018 yılının başından itibaren Oerlikon Kaynak Elekrodları ve Magma Mekatronik fabrikalarımızda üretilen kaynak tüketim malzemeleri, kaynak makinaları ve kaynak tamamlayıcı ürünlerinin tanıtım ve satış faaliyetlerini Magmaweld Uluslararası Ticaret ve A.Ş. firması aracılığı ile yapmaktadır.

Oerlikon son yıllarda Avrupa, Ortadoğu, Uzakdoğu ve Amerika'ya kaynak malzemeleri ihraç eden ve ürünleri iç piyasada olduğu gibi dış piyasada da aynı beğeni ile kullanılan bir dünya şirketi haline gelmiştir. 

ISO 9000 kalite sisteminin temeli olan Kalite Güvenilirlik sistemi uygulamaları Oerlikon 'da 1980 'li yıllara uzanmaktadır, 1995 yılından beri de ISO 9001 belgesinin sahibidir. Standart ve kaliteli üretimin öneminin her zaman bilincinde olan Oerlikon, 2000 yılından itibaren Manisa Organize Sanayi Bölgesinde 25,000 m2 kapalı alanda kurmuş olduğu modern tesisinde üretim yapmaktadır. 

Oerlikon, köklü ve yaygın dağıtım kanalı, çok geniş ürün yelpazesi, güçlü ve tecrübeli teknik kadrosu, eğitim ve danışmanlık hizmetleri, yaratıcı ve ekonomik çözümleri ile endüstrinin hemen her koluna hizmet vermektedir.

Magmaweld Uluslararası Ticaret A.Ş. Zaimoğlu Holding bünyesinde yer alan bir grup şirketidir.