MARSH TURKEY

Sigortacılık

Sosyal ve Yan Haklar

  • Servis
  • Araba
  • Yiyecek Yardımı
  • Özel Sağlık Sigortası
  • Hayat Sigortası
  • Bireysel Emeklilik

Çalışma Saatleri

Hafta içi: 08.00 - 17.00

Kuruluş Yılı

1871

Çalışan Sayısı

Beyaz Yaka : 250-349

Web Site

www.turkey.marsh.com

Adres

-

HakkımızdaMARSH

About Marsh
A global leader in insurance broking and innovative risk management solutions, Marsh’s 32,000 colleagues advise individual and commercial clients of all sizes in over 150 countries. Marsh is a wholly owned subsidiary of Marsh & McLennan Companies (NYSE: MMC), the leading global professional services firm in the areas of risk, strategy and people. With annual revenue over US$14 billion and nearly 65,000 colleagues worldwide, MMC helps clients navigate an increasingly dynamic and complex environment through four market-leading firms. In addition to Marsh, MMC is the parent company of Guy Carpenter, Mercer, and Oliver Wyman.

Marsh Hakkında
Dünyanın lider sigorta brokerliği ve risk yönetimi şirketi Marsh, müşterilerine kendi sektörlerine özel, geleceklerini ve başarılarını korumak için yaratıcı çözümler tasarlar ve sunar. Marsh’ın yaklaşık 32,000 çalışanı 150’den fazla ülkede yerleşik müşterilerine danışmanlık ve brokerlik alanında hizmet vermek için iş birliği içinde çalışmaktadır. Marsh’ın bağlı bulunduğu Marsh &McLennan Şirketler Grubu, (NYSE: MMC) strateji, risk ve insan kaynakları alanında müşterilerine danışmanlık hizmetleri ve çözümler sunan profesyonel hizmetler şirketidir. 65,000’den fazla çalışanı ve 14 milyar doları aşan yıllık geliri olan Marsh & McLennan Şirketler Grubu, risk ve reasürans aracılık hizmetleri alanında lider olan Guy Carpenter, insan kaynakları danışmanlığı ve ilintili hizmetler alanında lider olan Mercer ve yönetim danışmanlığı alanında lider olan OliverWyman şirketlerini de bünyesinde barındırmaktır.

Marsh Türkiye Hakkında
Marsh’ın Türkiye operasyonu, 300’den fazla risk ve sigorta uzmanı ile 40 yılı aşkın süredir, risk ve sigorta brokerliği alanında lider konumdadır. Marsh Türkiye, ana merkezi olan İstanbul dışında İzmir, Ankara, Bursa ve Gaziantep bölge ofisleri ile tüm Türkiye’ye hizmet vermektedir. Yerli ve yabancı sermayeli işletmelere risk ve sigorta brokerliği ve danışmanlık alanlarında hizmet veren Marsh Türkiye’nin müşteri portföyü arasında Türkiye’nin ilk 500 şirketi konumundaki birçok lider şirket bulunmaktadır.

www.turkey.marsh.com