Neşe Plastik

Plastik ve Ürünleri

Sosyal ve Yan Haklar

  • -

Çalışma Saatleri

-

Kuruluş Yılı

0

Çalışan Sayısı

-

Web Site

-

Adres

-

HakkımızdaNEŞE PLASTİK
 

1989 yılında kurulan Neşe Plastik günün teknolojik gelişmelerini takip eden anlayışıyla yapı/inşaat, ev dekorasyon, ambalaj, otomotiv, kırtasiye gibi sektörlerde faaliyet göstermektedir.
Çayırova-Kocaeli’nde 20.000 m2 kapalı alan üzerine kurulan modern ve gelişmiş teknolojiye sahip yeni üretim hatları ile sanayi ve evsel amaçlı soft - semi rigid PVC film üretimi gerçekleştirmektedir. Geliştirilmiş laboratuvar ve test imkânları, ISO, CE, TSE, SANITA, OEKO-TEX gibi sürekli denetime açık ve üretim/ürün sertifikalarına sahip olmanın gücüyle, iç ve dış denetimle kalite politikası sürekli denetlenen bir anlayışla müşterilerine hizmet vermektedir.
Neşe Plastik bugün üretiminin büyük bir bölümünü 60 ülkeye ihraç etmektedir. Her yıl yurt dışı ve yurtiçi sektörel fuarlara katılarak ürün tanıtımlarını yapmaktadır. Müşteri memnuniyeti firmamız için en önemli değerlerden biridir. Bunu sağlamak adına satış ve pazarlama ekibimiz müşteriler ile birebir görüşmeler gerçekleştirmekte ve müşteri ihtiyaçlarına özel üretim imkânları sunmaktadır.
 
Misyonumuz:
PVC film sektöründe; müşteri, hissedar ve çalışanına artı değer sağlayan, ürün ve yenilikleri ile dünya pazarına ulaşabilen, toplumsal sorumluluğunun bilincinde, değerlerine sadık, güvenirliliği, kalite yönetimi, ürün çeşitliliğinde sektöründe öncü, tüm çalışanlarıyla ve müşteri odaklı hizmet anlayışıyla ilk akla gelen ve tercih edilen global bir şirket olmak.
 
Vizyonumuz:
Şirket ortakları ve çalışanları olarak kendi sektör ve pazarımızda en gelişmiş teknoloji ve bilgi yönetimi sistemlerini kullanmak.
Kalite-maliyet-süre bağlamında mükemmel servis veren, kendi konumumuzda öncelikle tercih edilen, güvenilir ve girişimci çalışmalarıyla pazar yaratmak.
Belirlenen hedefler doğrultusunda yol gösterici olmak.
Saptanan ve planlanan hedeflere takım ruhuyla ulaşmak.
 
Temel Değerlerimiz:
1             Çevre ve doğaya saygı
2             Güvenilirlik
3             Yenilik ve yaratıcılık
4             Kaliteye olan inanç
5             Müşteri odaklılık
6             Şeffaflık
7             Rekabetçilik
8             Sorumluluk bilinci
9             Öğrenmeye ve Gelişime Açık olmak
10           Kanun ve Kurallara Saygılı olmak