Yapraksan Plastik Sanayi ve Ticaret A. Ş.

Plastik ve Ürünleri

Sosyal ve Yan Haklar

  • Servis
  • Yiyecek Yardımı
  • Yemekhane
  • Tam Gün Sağlık Hizmetleri

Çalışma Saatleri

Hafta içi: 08.00 - 18.00

Kuruluş Yılı

1996

Çalışan Sayısı

-

Web Site

www.yapraksan.com

Adres

-

Hakkımızda

Yapraksan Masterbatch 1996 yılında İstanbul Davutpaşa da kurulmuş olup 1999 da Dudullu Org. San. Bölgesine taşınarak uzun yıllar faaliyetlerine bu adreste devam etmiştir.

2010 yılı ile birlikte yeni yatırımlara hız vererek İTOSB (İstanbul Tuzla Org. San. Böl.) daki fabrikasına taşınmış, faaliyetlerini ilke edinmiş olduğu “müşteri memnuniyeti” çerçevesinde sürdürmektedir.

Sahip olduğu değerler ve kalite politikası doğrultusunda müşterileri ile ilişkilerini onların beklentilerinin üstünde hizmet vererek, satış öncesi verilen teknik desteğin satış sonrasında da devam ettirilmesi ile uzun süreli iş ortaklıklarına dönüştürmektedir.
Vizyonumuz

Önce Türkiye’de sonra Dünyada sürekli iyileşen ve gelişen bir kuruluş olmak ve sektörümüz içinde lider konuma gelmektir.

Misyonumuz

Müşterilerimize beklentilerini aşan kaliteli ürünleri hizmetle birlikte en ekonomik şekilde, uzun vadeli olarak sunmak ve kuruluşun sektörde yerini güçlendirmektir.

Kalite Politikamız

Plastik sektöründe Masterbatch imalatı ile faaliyet gösteren YAPRAKSAN PLASTİK KİM MAD AMB SAN VE TİC LTD ŞTİ olarak ;

·         Müşteri ve pazar ihtiyaçlarına duyarlı olmak,

·         Müşteri memnuniyetini ve güvenini sürekli temel ilke edinmek,

·         Şirket politikası ile uyumlu hedefler belirleyerek bu hedeflere ulaşmak adına tüm gereklilikleri yerine getirmek,

·         Yasalara uygun davranmak ve yasal gereklilikleri yerine getirmek,

·         Yönetim Sistemlerinin ihtiyaç duyduğu tüm kaynakları sağlamak,

·         Sürekli iyileşmeyi ve gelişmeyi sağlamak,

·         Başta üst yönetim olmak üzere tüm çalışanların katılımı ile ürün ve hizmetlerini en sağlıklı ve kaliteli şekilde müşteriye sunmak,

·         Çalışanlarının YAPRAKSAN ailesinin ortamı içerisinde huzurlu ve güvenli bir şekilde çalışmasını sağlamak

·         Tüketici ihtiyaç ve beklentilerini tam olarak karşılayacak şekilde güvenilir ürünleri sunarak öncü bir marka olmak kalite politikamızdır.

Bu politikanın amacı, müşteri istek ve beklentilerinin tamamı eksiksiz sağlanacak şekilde ve dolayısı ile uzun vadeli ve başarılı bir işbirliği için, başta üst yönetim olmak üzere tüm çalışanların katılımı ile gerekli hizmet ve ürünlerin en verimli ve en kaliteli şekilde müşteriye sunulması, hedeflerin gerçekleştirilmesidir. Bunun için kuruluşumuz tarafından gerekli tüm kaynak ihtiyaçları karşılanacaktır.