Omuz Omuza Engelsiz İnsan Kaynakları

İnsan Kaynakları Danışmanlığı

Genel Bilgiler

"Omuz Omuza" Kimdir?

Omuz Omuza, dezavantajlı bireylere ve yeteneklerine odaklanmış bir İnsan Kaynakları işe alım ve danışmanlık şirketidir.

Amacımız dezavantajlı bireyleri daha iyi tanımak, yeteneklerini keşfetmek ve bu sayede en verimli olabilecekleri iş imkanlarını bulup istihdamda yer almalarını sağlamaktır. Bu sayede sadece iş arayan aday için değil, işveren için de sıra dışı bir fayda üretmektir.

Hedefimiz sadece dezavantajlı bireylerin kanuni gerekler doğrultusunda herhangi bir işte istihdam edilmesi değil, elde edilecek sonuç değerlendirildiğinde, ‘engelli’ değil, ‘değerli’ adayın değerini bulduğu bir işe alım süreci yürütmek ve sonuçlandırmaktır.
 

"Omuz Omuza" Ne Yapar ?

Dezavantajlı bireylerin en verimli şekilde istihdam edilebilmeleri için adaylara ve işverenlere en doğru seçenekleri sunuyoruz.  Engelli adaylar ve işverenlerle omuz omuza vererek bambaşka bir işe alım deneyimi sunuyoruz.
 

"Omuz Omuza" Neden Farklı?

•  Uzmanlık gerektiren farklı iş alanlarında ihtiyaç duyduğunuz insan kaynağını nitelikli engelli yetenekler ile istihdam etmenizi sağlar.

•  Engelli işe alımında özel eğitimli ekibiyle ihtiyacınız olan en doğru ve nitelikli engelli yeteneği tespit eder.

•  Tespit edilen engelli yetenekleri detaylı bir değerlendirme raporu ile işverene sunar.

•  Ölçme ve değerlendirme sistemlerinin tasarımı ve planlaması da dahil tüm işe alım sürecini kurumlara özelleştirilmiş olarak uygular.

•  İşe alım süreçlerinde en yeni otomasyon teknolojilerini kullanarak engelli insan kaynağı veri tabanını verimli bir şekilde yönetir.

•  Engelli insan kaynağını sadece ilan portallarını kullanarak değil dezavantajlı bireylerin temas ettiği tüm kurum, kuruluş, dernek ve yapılarla iş ortaklığı yaparak güncel tutar.

 

"Omuz Omuza", Türkiye İş Kurumu'nun 728 numaralı izin belgesi ile işe yerleştirme faaliyetlerini sürdürmektedir.

 

Devamını Oku Gizle


ÇALIŞMA SAATLERİ

Hafta içi 09.00 - 19.00

ÇALIŞAN SAYISI

Beyaz Yaka 0 - 24

KURULUŞ YILI

2016

Omuz Omuza Engelsiz İnsan Kaynakları İş İlanları (22 iş ilanı)