Genel Bilgiler

www.panoto.com

PANOTO RADYATOR MAKİNA SAN VE TİC A.Ş

 

PANOTO otomotiv ve jeneratör radyatörleri üretimi konusunda Türkiye' de önde gelen firmalardan biridir. 1975' te kurulduğundan beri Türkiye ve dünya çapında otomotiv ve jeneratör üreticilerinin kaliteli radyatör ihtiyacını karşılamaktadır.

Fabrika İstanbul' da kurulu olup, 15.000 m2 kapalı alana ve 6.500 m2' lik üretim alanına sahiptir. Endüstriyel amaçlı jeneratörler ve yolcu arabaları, tır, otobüs ve diğer araçlar için bakır ve pirinç malzemeden ısıtıcılar, radyatörler imal etmekteyiz. Ayrıca "numune " olarak da radyatör yapmaktayız. 185 çalışanı ile, toplam kapasitemiz otomotiv radyatörleri için 500.000 adet/yıl, endüstriyel radyatörler için 35.000 adet/yıl' dır. Kaliteye verdiğimiz önem ve bağlılık bizim otomotiv ve endüstriyel piyasada öne çıkmamızı sağlamıştır. Kalite Yönetimi sistemimiz ISO 9001 TÜV NORD' un gerekliliklerini başarıyla gerçekleştirmiştir. Ekipmanlar için müşteri memnuniyeti ve beklentilerini karşılamayı vaat etmekteyiz.

ÜRÜNLER

Bakır şerit / pirinç tanklı radyatörler
Bakır şerit / plastik tanklı radyatörler
Bakır şerit / çelik tanklı ve civatalı radyatörler

Şimdi dünya piyasasında ortaklığımızı artırmak istiyoruz. Eğer size ve firmanıza servis verebilirsek, çok memnun olacağız.

 

Devamını Oku Gizle