Polifarma İlaç San. ve Tic. A.Ş.

İlaç Sanayi

Sosyal ve Yan Haklar

  • Servis
  • Yiyecek Yardımı
  • Yemekhane

Çalışma Saatleri

Hafta içi: 08.00 - 18.00

Kuruluş Yılı

1986

Çalışan Sayısı

-

Web Site

www.polifarma.com.tr

Adres

-

Hakkımızda

1986 yılında İstanbul’da kurulan POLİFARMA İLAÇ, serum üretimini 2010 yılının sonuna kadar Çatalca’da bulunan fabrikasında sürdürmüştür.
       
         Bu süreçte önce cam formlar, sonrasında PVC torbalarda üretim ve ürün ağının genişletilmesi ile POLİFARMA İLAÇ, parenteral solüsyon üretimi alanında ülkedeki tüm sağlık kuruluşlarına ürün sağlar hale gelmiştir.
      
       Geleceğe ve teknolojiye yatırım hedeflerini her zaman güncel tutan Polifarma, 2009 yılında Tekirdağ Çorlu’da başlattığı Türkiye’nin en kapsamlı ve modern Parenteral Solüsyon Üretim Tesisi inşaatını Mart 2011 itibariyle tamamlayarak, üstün teknolojiye sahip bu tesisi hizmete açmıştır.
     
      Güncel İyi Üretim Uygulamaları (c-GMP) normlarına uygun oalrak tasarlanan yeni tesisi ile birlikte POLİFARMA, yenilenen kalite politikası doğrultusunda, üstün teknolojik ekipmandan faydalanarak Türkiye’de aynı anda cam, PVC ve PP formlarında ürün üretme kabiliyetine sahip, %100 Türk sermayeli yerli bir firma kimliği ile sektöre hizmet sunmaktan mutluluk duymaktadır.
   
       “Sizin Temel İhtiyacınız, Bizim Amacımız SAĞLIK” sloganı ile POLİFARMA İLAÇ, kendi alanında ülkemizdeki insan ve sağlık kuruluşlarının temel ihtiyacına cevap verdiğini ifade ederken; yerli sermaye olarak gerçekleştirdiği bu yatırımlar sonucunda sağladığı kalite ve teknoloji üstünlüğü ile alanında lider konumunu hedeflediği gerçeğini yurt içi ve yurt dışında duyurmayı ve yaymayı hedeflemektedir.