MS Pharma İlaç Sanayi ve Ticaret A.Ş.

İlaç Sanayi

Sosyal ve Yan Haklar

  • Servis
  • Yemekhane
  • Kaza Sigortası

Çalışma Saatleri

Hafta içi: 08.00 - 18.00

Kuruluş Yılı

1989

Çalışan Sayısı

-

Web Site

www.mspharma.com

Adres

-

Hakkımızda

MS Pharma,  Ortadoğu ve Kuzey Afrika bölgesinin stratejik pazarlarında lider konumda bulunan şirketleri vasıtasıyla jenerik ilaç üretim ve pazarlama faaliyetleri yürüten lider ilaç firması ve sağlık hizmetleri sağlayıcısı olup, diğer firmalar tarafından tercih edilen bir iş ortağıdır. Şirketimiz Ürdün merkezli olup, EL Kendi-Cezayir, UPM-Ürdün, MS Pharma Enjektabl- Ürdün ve MS Pharma-Türkiye Şirketlerini kendi çatısı altında birleştirmektedir. MS Pharma, en son teknolojiye dayalı üretimi ve Ortadoğu ile Kuzey Afrika bölgesi genelinde faaliyet gösteren modern tesisleri sayesinde katma değeri yüksek kaliteli jenerik ilaçlar sunmayı taahhüt etmektedir. MS Pharma, bölgedeki ilaç sektöründe elde ettiği uzmanlık ve bilgi birikimi sayesinde yeni nesil biyoteknolojilere ve biyobenzer ilaçlara yön veren öncü kurumlardan biri haline gelmiştir. MS Pharma, stratejik tedavi sınıfları ve giriş engeli yüksek formülasyonlar üzerinde yoğunlaşarak,  Ortadoğu ve Kuzey Afrika bölgesinde jenerik ilaç üretimi ve sağlık hizmetleri alanında lider firma haline gelecek şekilde büyümeyi hedeflemektedir. Şirketimiz, hâlihazırda 2,600 çalışanı ile 20 ülkede faaliyet göstermektedir.

İNSAN KAYNAKLARI UYGULAMALARIMIZ
 
Ms Pharma, insana saygı ve sürekli iyileştirme prensiplerini uygulayarak, çalışan memnuniyetini esas kabul eden global bir şirkette çalışma imkanı sunar. 
Ms Pharma, kendini doğru ifade edebilen, iş-özel hayat dengesini doğru kurgulayabilen, kariyeri ile ilgili hedefleri olan, başvurduğu sektöre karşı bilinçli yaklaşan,genç ve hedefleri olan takım arkadaşları ile çalışmayı hedefler.
Ms Pharma, şirket bünyesinde çalışmak isteyen tüm adaylara eşit mesafede durur.
Bu bağlamda, çalışanlarımızın iş süreçlerini yüksek motivasyon ve iş memnuniyeti duygusu ile yerine getirmeleri için çalışanların sorumluluk alabilecekleri bir işbirliği ortamı yaratmak en önemli sorumluluğumuzdur. Ayrıca, çalışanların sürekli olarak kendilerini işlerinde geliştirebilmelerine ve kişisel gelişimlerine katkı sağlayabilmelerini hedeflemekteyiz.

DEĞERLENDİRME VE İŞE ALIM SÜRECİ
 
Ms Pharma ihtiyaçlarına ve hedeflerine uygun bilgi, deneyim ve eğitime sahip olmaları durumunda, standart işe alım sürecini tamamlayan kişiler işe alınır. Yetkinlikleri ile birlikte, adayların Teknik, davranışsal ve yabancı dil seviyeleri değerlendirilir.
 
Adaylarda aranan temel özellikler aşağıdaki gibidir;

İletişim becerilerinin gelişmiş olması,
Takım çalışmasına yatkın olmak,
Sürekli kendini geliştirme ve öğrenme isteği,
Süreç ve çözüm odaklılık,
Pozitif ve Esnek çalışma tarzını benimsemiş olmak,
Takım çalışmasına yatkın olmak,
İleri seviyede İngilizce bilgisi (Yazılı ve konuşma).