Remed Assistance

Hizmet

Sosyal ve Yan Haklar

  • -

Çalışma Saatleri

Hafta içi: 08.30 - 18.00

Kuruluş Yılı

1993

Çalışan Sayısı

Beyaz Yaka : 100-149

Web Site

www.remedassistance.com - www.avita.com.tr

Adres

-

Hakkımızda

Remed Assistance
 

Remed Assistance 1993 yılında kurulmuş olup, Türkiye’de asistans sektörünün oluşmaya başlamasından itibaren hizmet veren ilk şirketlerdendir.  İstanbul (merkez ofisi), Antalya ve Mısır’daki çağrı merkezlerimizle, binlerce sigortalının her türlü problemine 7 gün 24 saat  yanıt vermekteyiz.

TürkiyeTürkiye’de, sayıları 30.000’i aşan hizmet sağlayıcısı veritabanımızla ve anlaşmalı kuruluşlar ağımız ile hizmet veriyoruz.Dünya’da turizmin gelişmesine paralel olarak 1960’lardan sonra gelişmeye başlayan asistans hizmetleri, Türkiye’de 1990’ların başından itibaren tanınmaya başlamıştır.

Tecrübeli asistans koordinatörlerimiz, konusunda uzman takım liderlerimiz, bilgi-işlem uzmanlarımız ve danışman doktorlarımız, her türlü yardım ve destek hizmet taleplerini toplam kalite ve koşulsuz müşteri memnuniyeti prensibiyle takip etmektedir. Yılda 20.000’in üzerinde asistans dosyası açarak seyahat, tıbbi ve teknik asistans konusunda dünya çapında hizmet vermekteyiz.

Remed Assistance, yurtdışında hizmet verirken, üyesi bulunduğu, 25 ülkede yerleşik 26 şirketten oluşan International Assistance Group şirketleri networkü ile dünya çapında hizmet sunmaktadır. 1500’ün üzerinde çalışanı, web bazlı veritabanına kayıtlı dünya çapında 45,000 hastane, 20,000 doktor, diş hekimi ve eczane ve yüksek sayıdaki seyahat acentası, avukat, çekici, cenaze hizmetlisi, rent a car ve benzerinden oluşan hizmet sağlayıcı ağı ile her yıl 150 milyonun üzerinde son kullanıcıya hizmet verilmektedir.

Medikal Asistans

Seyahati esnasında rahatsızlanan veya yaralananların uygun sağlık kurumuna nakli,  hastanın tıbbi durumunun takip edilmesi ve ayrıntılı olarak raporlanması, tıbbi masrafların denetlenmesi ve avans ödemelerin yapılması, hastanın evindeki hasta yatağına nakli gibi tüm yardım destek hizmetlerinin organizasyonu tarafımızca yapılır.

Hasar Kontrolü

Yurtiçi ve yurtdışında, hizmet sağlayıcı doktor / hastane faturalarını denetler, poliçe şartlarına uygun hizmetlerin verilmesini temin ederiz. Anlaşmalar tesis ederek sigortalı, sigortacı ve hizmet sağlayıcıların haklarını koruruz.

Seyahat Asistansı

Yurtiçi ve yurtdışında karşılama ve transfer hizmetleri, uçak bileti alımı, rent a car ve otel rezervasyonları yapmak, seyahat esnasında karşılaşılan problemleri gidermek görevlerimiz arasındadır. Bagaj kaybı-gecikmesi, hırsızlık durumlarında veya avukata ihtiyacı olduğunda 24 saat ve 365 gün İstanbul, Antalya, Mısır ofislerimiz ve International Assistance Group şirketleri ile müşterilerimizin yanındayız.

Yol Yardım Hizmetleri

Herhangi bir seyahat esnasında, seyahat edilen araçla kaza yapılması veya arıza hallerinde,  aracın yol kenarında veya serviste tamiri, aracın servise çekilmesi, yedek parça temini, aracın pasaporttan düşülmesi - gümrüğe geçici veya kesin terki, aracın ikamet şehrine veya ülkesine götürülmesi, yolcular için kiralık araç veya otelde kalışın ayarlanması, geçici şoför temini veya yolcular için uçak bileti alımı gibi hizmetlerle müşterilerimizin hayatını kolaylaştırıyoruz.

Hava, Deniz ve Kara yolu ile Hasta Nakli 

Yurtdışından Türkiye’ye, yabancı ülkeler arasında ve Türkiye’den dünyanın her yerine hasta nakillerini, kendi ekiplerimiz ve en yetkin hava-kara ambulans şirketleri ve profesyonelleriyle en uygun fiyatlarla gerçekleştiriyoruz.

Avita Çalışan Destek Hizmetleri (7/24)
İş ve işyeri odaklı, bireye ve kuruma yönelik hizmetler bütününden oluşan bir programdır. Amaç, çalışanların iş performansını etkileyecek bireysel sorunlarının saptanması ve çözümü için yardımcı olunması ve işyerinde çalışan memnuniyetinin ve verimliliğin artırılmasıdır.

https://www.youtube.com/channel/UCXHA5mvV3Uiv-8ALB-018CA