SANMAR DENİZCİLİK MAKİNE VE TİCARET A.Ş.

Denizcilik

Sosyal ve Yan Haklar

  • Servis
  • Bayram Yardımı
  • Yemekhane
  • Erzak Yardımı
  • Yakacak

Çalışma Saatleri

Hafta içi: 08.30 - 17.00

Cumartesi: 08.30 - 17.00

Kuruluş Yılı

-

Çalışan Sayısı

-

Web Site

-

Adres

Aydıntepe Mah.Güzün sok. No:31 Tuzla/İstanbul

HakkımızdaSANMAR DENİZCİLİK MAKİNE VE TİCARET A.Ş.

SANMARDenizcilik, römorkör işletmeciliği,kılavuzluk hizmetleri ve römorkör inşaasıalanlarındafaaliyet göstermektedir. 1976 yılında kurulan şirket, bugün Türkiye ve Dünya’da lider römorkörfirmaları arasında yer almaktadır. Üretim tesisleri Tuzla / İstanbul ve Altınova / Yalova'da bulunmaktadır.

Sanmar, üretmekte olduğu römorkör ve iş tekneleri ile yurtiçi ve yurtdışında çeşitli liman hizmetleri verdiği gibi, yurt dışına ihraç ederek dünyada örneğine pek sık rastlanmayan bir hizmet ve ürün yelpazesi oluşturmaktadır. 1990’dan günümüze kadar üretilen 100’ü aşkın tekne ağırlıklı olarak yurtdışına ihraç edilmiştir..

Sanmar Denizcilik 6 standart römorkör serisi temel olmak üzere, her türlü ihtiyaca yönelik römorkör ve özel amaçlı deniz vasıtaları üretebilecek donanım ve tecrübeye sahiptir.

Sanmar Denizcilik Ege  Denizi’nde 1, Karadeniz’de 2, Akdeniz’de 3, Marmara'da 1 liman’da römorkör ve klavuzluk hizmetleri vermektedir. Ayrıca yurtdışında da Bulgaristan Varna Limanı’nda benzer hizmetlerde bulunmaktadır.

  

Sanmar, one of the leading tugboat companies in Turkey, is in the business of operating tugboats, providing pilotage services and building tugs and workboats.

Sanmar is in towage industry over 30 years and has been building its own vessels since 1989.

Sanmar provides a huge variety of tugboat services in various ports and coastline of Turkey and overseas. The company builds tugs, workboats and pilot boats for national and international market on demand. Today Sanmar’s management, crews and vessels offer services in Turkey’s 7 important harbours in the Aegean, Black Sea, Marmara Sea and Mediterranean Sea. Besides Turkey’s shoreline, Sanmar also provides harbour tug services to the Bulgarian Port of Varna on the Black Sea Coast.