Selçuklu Holding A.Ş.

Holding / Şirketler Grubu

Sosyal ve Yan Haklar

  • -

Çalışma Saatleri

-

Kuruluş Yılı

-

Çalışan Sayısı

-

Web Site

www.selcukluholding.com.tr

Adres

Veysel Karani Mahallesi Çolakoğlu Sokak No: 10, Rings Rezidans, Kat: 7-8-9 34885 Sancaktepe / İSTANBUL

Hakkımızda

SELÇUKLU HOLDİNG A.Ş.

Gerçekleştirdiği yatırım, üretim, istihdam ve kalite anlayışı çerçevesinde küresel düzeyde ses getirme misyonuyla hareket eden Selçuklu Holding; Türkiye’nin ikinci nesil eczacılarından Mustafa Öncel tarafından 1997 yılında kurulmuştur. 

 

‘Değişimin bir adım önünde olma’ vizyonuyla hareket eden Selçuklu Holding çatısı altında farklı alanlarda faaliyet gösteren sekiz şirket bulunmaktadır.İlko İlaç, İlkogen, Sentez Grup, Mehtap Mutfak Eşyaları, Almesan Alüminyum, Selin Yapı, Costa Sağlık Spor Hizmetleri, Penta Perakende Mağazacılık gibi güçlü firmalara sahip Selçuklu Holding; kaliteye ve Ar-Ge çalışmalarına verdiği önem, teknolojiye yaptığı yatırımlar ile faaliyet gösterdiği sektörlerin lider şirketleri arasına girmeyi başarmıştır.

 

Selçuklu Holding, kurumsal sosyal sorumluluklarının bilinciyle yatırımlar yapmakta, çok uluslu ortaklıklar kurarak global adımlar atmaktadır. Tüm faaliyetlerinde uluslararası standartlara uyum, sürekli gelişim ve yenileşim hedefindedir.


İnsan Kaynakları Politikamız

Selçuklu Holding büyüme ve değişimdeki öncülüğüne paralel olarak çağdaş insan kaynakları uygulamalarında da tüm gelişmelerin takibine ve holdinge uyarlanmasına önem verir. Çalışanlarına birey olarak değer veren, başarılarını paylaşan ve güvenilir bir topluluk olan Selçuklu Holding, çalışanlarının kendilerini geliştirmeleri, potansiyellerini açığa çıkarmaları için gereken ortamın hazırlanmasını sağlar. Çalışanlarına fırsat yaratmanın ve destek olmanın sahip olduğu vizyona ulaşmada en önemli anahtar olduğunun bilincindedir.

Selçuklu Holding`in insan kaynakları politikasının temel amacı; kurumun değer, vizyon ve stratejileri doğrultusunda doğru işe doğru kişiyi seçmek, motivasyon ve bağlılığını arttırarak kurumda devamlılığını sağlamak, kaliteyi iyileştirici süreç ve sistemlerle, bireysel ve kurumsal performansı sürekli geliştirmektir.