UZER MAKİNA VE KALIP SAN. A.Ş.

Metal Sanayi

Sosyal ve Yan Haklar

  • Servis
  • Bayram Yardımı
  • Yemekhane
  • Erzak Yardımı
  • Prim
  • Yakacak

Çalışan Sayısı

Beyaz Yaka : 50-74

Mavi Yaka : 250-349

Web Site

www.uzermakina.com

Çalışma Saatleri

Hafta içi: 08.00 - 18.00

Kuruluş Yılı

1974

Adres

-

HakkımızdaUZER  MAKİNA, 40 yılı aşkın süredir lastik endüstrisi için geniş bir yelpazede ürün ve hizmet sunan dünya çapında bir firmadır. Müşterilerimiz dünyanın önde gelen lastik üreticileridir. Ana ürünlerimiz; lastik pişirme presleri, lastik pişirme kalıpları , lastik pişirme torbası kalıpları , konteyner mekanizmaları ve ilgili tüm yedek parçalardır.

UZER MAKİNA, elindeki tüm kaynakları, müşteri ihtiyaç ve isteklerine göre en uygun fiyatta, en yüksek kalitede ve en kısa sürede temin edecek şekilde, tasarım ve geliştirmede ileri mühendislik gücünü imalat kapasitesi ile birleşerek piyasaya sunar. Ürünlerimiz  CE direktiflerini  karşılayacak şekilde üretilir. UZER MAKİNA, TUV tarafından entegre yönetim sistemi sertifikasyonuna sahiptir. Sertifika kapsamı: ISO 9001:2008 Kalite , OSHAH :18001 İş Sağlığı ve Güvenliği  ve ISO: 14001 Çevre Yönetim sistemidir.

UZER MAKİNA' nın ana ürün gruplarından biri, lastik pişirme presleridir. Müşterilerimizin istediği özellik ve spesifikasyonlara  göre pres tasarımı yapılabilmektedir. Bu ürünler, hidro-termik ve elektronik kontrol üniteleri dahil olmak üzere, müşteri istekleri ve ihtiyaçlarına göre, en kaliteli ekipmanlar kullanarak, anahtar teslimi olarak üretilir. Preslerimiz dünyanın belli başlı lastik üretici firmaları tarafından onaylanmış ve kullanılmaktadır. Halen dünyanın pek çok yerinde 40.5”  ten 104” e kadar farklı ebatlarda mekanik ve 36” ten 67” e kadar farklı ebatlarda hidrolik preslerimiz kullanılmaktadır.

UZER MAKİNA, alüminyum döküm veya 5 eksen CNC teknolojisi kullanarak oyma metoduyla parçalı kalıp imal etmektedir. UZER MAKİNA, CAD ve CAM tasarımı için yazılım teknolojisinin en son yöntemlerinden faydalanmaktadır. Bu yazılım teknolojisi bize katı model datalarının CAM sistemine hatasız transferi ile ürün geliştirme sürecinde sürekli iyileştirme sağlamaktadır.

UZER MAKİNA fabrika yerleşimini ‘’Türkiye’ nin lastik başkenti’’ olan Arslanbey / İZMİT’te gerçekleştirmiştir. Fabrika alanı 18.000 m olup, bunun 11.000 m’ si kapalı alandır.

UZER MAKİNA üretim hayatındaki başarısını, çalışanın etkin katılımına ve takım çalışmasına borçludur.