Enpay

Üretim / Endüstriyel Ürünler

Çalışan Sayısı

Beyaz Yaka : 150-199

Mavi Yaka : 550-749

Web Site

www.enpay.com

Sosyal ve Yan Haklar

  • Servis
  • Yemekhane
  • Özel Sağlık Sigortası

Çalışma Saatleri

Hafta içi: 08.00 - 18.30

Kuruluş Yılı

1978

Adres

Karadenizliler Mh. Fakülte Cd. No:147/A Başiskele/KOCAELİ

Hakkımızda

Uluslararası alanda saygın ve lider bir şirket olan ENPAY,
- Trafo Komponentleri
- Magnetik nüveler
- Ekran paketleri
- Dalga duvar kazanlar
- Yüksek Gerilim İzolasyon Komponentleri
- Trafo Sargıları
Üretmektedir.
Faaliyetlerine 1978 yılında başlayan ENPAY, dünya trafo komponentleri endüstrisine yön vermektedir. Uluslararası piyasada haklı bir saygınlığa sahip olan şirket,  müşterilerinin en detaylı projelerine çözüm üretme gücüne sahip, lider ve güvenilir bir iş ortağıdır.
ENPAY kurulduğu günden itibaren sürekli gelişme ve büyüme kaydetmiş, kaliteli ürünleri ve birinci sınıf hizmetleriyle her geçen gün artan sayıda müşterinin tercih ettiği bir iş ortağına dönüşmüştür. Ürünlerini 50'yi aşkın ülkeye ihraç eden şirket, doğru ürün ve çözümleri tam zamanında teslim etme gücüyle farklılaşmaktadır. 
TSE ve TUV ISO 9001:2000 Kalite Yönetim Sistemi Sertifikasyonuna sahip olan şirket, aynı zamanda, sektörünün önde gelen uluslararası ve profesyonel örgütlenmelerinin de saygın bir üyesidir.
Ürün, hizmet ve çözümleri dünya çapında konut, ticari ve endüstriyel elektrik enerjisi üretim ve dağıtım sistemlerinde kullanılmakta olan ENPAY, müşterilerine elektrik enerjisi dağıtım sistemlerinin planlanması, geliştirilmesi, inşası ve genişletilmesi konularında hizmet sunmaktadır. Şirketin sunduğu hizmetler, performansı iyileştirdiği gibi bakım gereğini azaltmakta ve güvenliği daha da güçlendirmektedir.
YETKİNLİKLERİMİZ
- Profesyonel yönetim ekibi ve iyi eğitimli insan kaynağı
- Rakipsiz butik üretim gücü
- Güçlü finansal yapı
Güç odaklarımızı oluşturmaktadır.
ENPAY transformatör komponentlerinin hızlı, etkin ve talebe uygun bir biçimde üretimine odaklıdır. Şirket yetkin ve kalifiye insan kaynağı, teknolojide kaydettiği sürekli ilerleme ve güçlü teknik yetkinlikleri ile müşterilerinin talep ve siparişlerini mümkün olan en kısa sürede ve en iyi maliyet koşullarında cevaplamaktadır.
FABRİKALARIMIZ
ENPAY'ın fabrikaları Türkiye, Slovakya ve Hindistan'dadır.
2005 yılının ikinci döneminde Slovakya'da, 2010 yılının ikinci döneminde ise Hindistan'da bir üretim tesisi kuruldu. Söz konusu ENPAY TRANSFORMER COMPONENTS S.R.O. ve ENPAY TRANSFORMER COMPONENTS INDIA PVT LTD. firmaları Türkiye’deki üretim tesisi ile aynı alanda faaliyet göstermektedir. Enpay’ın toplam kapalı üretim alanı 92.000 m2 ye ulaştı.