Sestek Ses ve İletişim Bilgisayar Teknolojileri

Bilişim, Yazılım

Çalışan Sayısı

Beyaz Yaka : 75-99

Web Site

https://www.sestek.com/

Sosyal ve Yan Haklar

  • -

Çalışma Saatleri

-

Kuruluş Yılı

2000

Adres

Adress: Vadistanbul Bulvar Ayazaga Mahallesi Cendere Cad. No:109B 1B Blok Ofis No:4 / 34396 Sariyer, Istanbul – Turkey

HakkımızdaSestek Ses ve İletişim Bilgisayar Teknolojileri San. Tic. A.Ş.

 

Şirket Profili

SesTek Ses ve İletişim Bilgisayar Teknolojileri 2000 yılında kurulmuş ve tamamen telefon ve ses teknolojileri üzerine ürünler ve çözümler üreten bir teknoloji şirketidir.

Tamamen Türk sermayesi ve girişimcilerle kurulan şirketimizin ana faaliyet alanı Ses Teknolojileri ve Telefon Uygulamalarıdır. Bu amaçla ürettiği yazılımlar da yine tamamen Türk mühendisleri tarafından üretilmiştir. SesTek kuruluş yılından itibaren hep ileri teknolojileri hedeflemiş ve bu amaçla Türkiye'de ilki gerçekleştiren birçok çözümü müşterilerine sunmuştur.

Şirket kurulumundan çok öncelere dayanan Ar-Ge çalışmaları sayesinde; IVR(Etkileşimli Sesli Yanıt) ve Konuşmacı Dönüştürme sitemlerini tamamen son teknolojilerle entegre etmiş ve tamamen müşteri odaklı ve kalitesi en üst standartlarda ürünlerini piyasaya sunmuştur. Sektöre getirdiği bu standartlar sayesinde çıtayı hep bir üst seviyeye çıkartmayı da ayrıca başarmıştır.

Genç ve dinamik personel yapısına sahip olan şirketimizin temel ilkesi müşteri memnuniyetidir. Bu doğrultuda gerek yazılım gerek pazarlama departmanımız olsun her zaman kendilerini geliştirerek çalışmalarını yürütmektedir.

Misyonumuz : Tamamen müşteri odaklı teknolojilerimizi ve ürünlerimizi en üst standartlarla geliştirerek müşterilerimize, maliyet düşürücü ve çalışmalarında efektif yararlar sağlayacak çözümler üretmek.

Vizyonumuz: Ses Teknolojileri ve Telefon Uygulamalarında kullandığımız teknolojiler ve Ar-Ge faaliyetlerimizle sektöre liderlik etmek.

Faaliyet Alanları

IVR (Etkileşimli Sesli Yanıt Sistemi) Çözümleri Faks Merkezi Çözümleri Otomatik Operatör Sistemi Çözümleri Dil Bağımsız Konuşmacı Dönüştürme Yazılımı Unified Messaging System(Bütünleşik Mesaj Sistemi) Çözümleri