Sodexo Avantaj ve Ödüllendirme Hizmetleri A.Ş

Hizmet

Sosyal ve Yan Haklar

  • Servis
  • Bayram Yardımı
  • Yiyecek Yardımı
  • Özel Sağlık Sigortası

Çalışma Saatleri

Hafta içi: 08.30 - 17.30

Kuruluş Yılı

1966

Çalışan Sayısı

Beyaz Yaka : 150-199

Web Site

https://www.sodexoavantaj.com

Adres

-

Hakkımızda

Biz Kimiz?
Sodexo Avantaj ve Ödüllendirme Hizmetleri olarak, 1993 yılından beri Türkiye'de faaliyet göstermekteyiz. Bugün 40.000'i aşkın üye iş yeri, 18.000'den fazla müşteri ve 550.000'den fazla tüketiciye hizmet veriyoruz. Bireylerin yaşam kalitesini artırmak ve firmaların performanslarına katkı sağlamak için Çalıs¸an Yan Hakları, Teşvik ve Ödüllendirme ve Harcama Yönetimi alanlarında hizmetler sunuyoruz.

Etik Prensiplerimiz:
Bağlılık 
Sodexo olarak, temeli dürüstlük ve açık iletişime dayalı olan bağlılık ilkemizi, müşterilerimizle, çalışanlarımızla ve paydaşlarımızla paylaşırız. Bağlılık, organizasyonumuz içindeki tüm operasyonların temel unsurlarından biridir.
İnsana Saygı ve Fırsat eşitliği 
İnsana Saygı ve Fırsat eşitliği sunduğumuz tüm hizmetlerimizin merkezinde yer alır. Sodexo olarak, bireylerin ırkına, kökenine, cinsiyetine, inancına, dinine veya yaşam tarzı tercihlerine bakmaksızın herkese eşit fırsatlar sunmayı taahhüt ediyoruz. Yaşam kalitesini artırmak, her bireyin saygı, itibar ve değerini artırmak anlamına gelir. Sodexo olarak tüm bireyler için karşılıklı saygı üzerine kurulu bir iş ortamı sağlıyoruz; her bireyin kuruma kattığı deneyime ve beceriye saygı duyuyor, değer veriyoruz.
Şeffaflık 
Şeffaflık, kültürümüzün önemli parçalarından biridir. Tüm iş ortaklarımıza, şirketimiz ve işimiz hakkında doğru ve net bilgiye ulaşma imkânını sağlıyoruz. Tüketicilerimize en iyi kalitede hizmet sunuyor, onlara artı değer yaratmanın yollarını arıyoruz. Tedarikçilerimizle adil şartlarda, etik, net ve anlaşılır sözleşmeler yapıyoruz.
İş Bütünlüğü 
Sodexo olarak, yasalara aykırı ya da adil olmayan hiç bir işe tolerans göstermeyiz. Tüm paydaşlarımıza ve çalışanlarımıza etik presiplerimizi açıkça aktarırız. Onlardan da bu prensipleri uygun olmayacak durumları bizimle paylaşmalarını bekleriz. Sodexo Grubu Üst Yönetimi tarafından Kasım 2006 "İş Bütünlüğü Prensipleri" Sodexo'nun iş ahlakı ile ilgili inanç ve uygulamalarını içermektedir. Bu prensipler tüm Sodexo çalışanları tarafından anlaşılır ve benimsenir.