The House Cafe Turizm ve Ticaret A.Ş

Hızlı Tüketim Malları

Sosyal ve Yan Haklar

  • Servis
  • Yemekhane

Çalışma Saatleri

Hafta içi: 08.00 - 01.00

Cumartesi: 08.00 - 01.00

Pazar: 08.00 - 01.00

Kuruluş Yılı

2002

Çalışan Sayısı

Beyaz Yaka : 25-49

Mavi Yaka : 250-349

Web Site

http://www.thehousecafe.com

Adres

-

Hakkımızda

The House Café, 3 ortak tarafından kuruldu. İlk şubesini Teşvikiye Atiye Sokak'ta açtıktan kısa bir zaman sonra tazelik, lezzet ve mevsimselliğin öne çıktığı yemekleri, içecekleri ve keyifli ortamıyla müdavim kitlesini oluşturdu. 2005 yılında açılan ikinci şubesi ile zincirleşme sürecine girdi.
The House Café; Teşvikiye, Ortaköy, İstinye Park, Corner, Kanyon, Grand Pera ve Akaretler ile İstanbul'da 7, İzmir, Kayseri, Bakü ve Moskova'da yer alan franchise şubeleri ile toplam 13 noktada hizmet vermektedir.

MİSYONUMUZ

Faaliyette olduğumuz yeme-içme sektöründe, yerli ve yabancı misafirlerimize, kendilerini rahat ve konforlu hissedecekleri ortamlar yaratarak, kaliteli, lezzetli, yenilikçi ve güvenilir ürünler sunmak,
Düzeyli samimiyet ilkesini gözeten bir servis anlayışı ile hizmet vermek,
Dünya trendlerini yakından takip ederek kendimizi sürekli olarak geliştirmek, yenilemek,
Yurt içi ve yurt dışı şubelerimizde ve yeni girişimlerimizde karlılığı sağlayarak sürdürülebilir bir değer artışı yaratmak ve tüm bunları yaparken de çalışanına değer veren, çevreye duyarlı, sosyal sorumluluklarını yerine getiren bir şirket olmak.


VİZYONUMUZ

Kaliteli ürün ve hizmet anlayışımız ile yerli ve yabancı misafirlerimizin tercih ettiği yenilikçi ve lider marka konumunu korumak ve sürdürebilmek,
İnsan sağlığına ve çevreye duyarlı ürün geliştirme konusunda dünya trendlerini takip ederek, sürekli araştırma ve gelişim içinde olmak,
Doğru pazarlama stratejileri ile küresel pazarda yer alarak ülkemizin gelişmesi ve tanınmasında etkin rol almak,
Aynı sektörde faaliyet gösteren dünyadaki diğer markalara da ilham verebilecek uluslararası bir marka olmak.


ETİK VE AHLAKİ DEĞERLER

Güleryüz / Düzeyli Samimiyet
Mesleki Gizlilik
Kişisel Bilgilerin Gizliliği ve Güvenilirlik
Yasal ve İç Düzenlemelere Uyma
İnsan Hakları ve Çalışana Değer Verme
Ekip Çalışması ve Zaman Yönetimi
Kalite, Tasarım ve Çevre Duyarlılığı
Çocuk İşçi Çalıştırmama ve Sosyal Sorumluluk
İş Sağlığı ve Güvenliği
Yenilikçi Olmak ve SürdürülebilirlikTHC KALİTE POLİTİKASI

2002 yılından bu yana faaliyette bulunan şirketimiz; koşulsuz müşteri memnuniyeti sağlayarak, mevzuat ve standartlara uygun ürünler ve hizmet sunarak, tecrübeli elemanları ile doğaya ve çevreye saygılı, topluma hizmet anlayışı içerisinde, üretmeyi kendine amaç edinmiştir.

Bu amaç doğrultusunda THE HOUSE CAFE;

Müşterilerinin ve tedarikçi firmalarının güven ve memnuniyetlerini kazanarak sürekli yükselmeyi, hizmette devamlılık ve saygınlığı ana hedef olarak benimsemiştir.
Personel memnuniyetini arttırarak sürekli iyileştirme anlayışı doğrultusunda, sağlıklı ve hijyenik ortamlarda, beslenme kurallarına azami özen göstererek, yasalara ve standartlara uygun olarak, kaliteli bir ortamda müşteri memnuniyetini sağlamayı kendine amaç edinmiştir.
Bu amaca ulaşmak için bütün personelimizle, takım ruhu ile çalışarak, toplam kaliteye ulaşmayı iş ilkesi ve yaşam felsefesi olarak kabul etmiştir.
İş Sağlığı ve Güvenliği'ne en yüksek seviyede özeni gösterirken, doğaya verilen zararı azaltmak için sosyal çevremizi eğtimek ve geliştirmek temel önceliklerimizdir.