ÜNLÜ TEKNİK RULMAN TİC. VE SAN. A.Ş

Makine ve Ekipmanları, Oto Yedek Parça ve Yan Sanayi, Mühendislik Hizmetleri

Çalışan Sayısı

Beyaz Yaka : 100-149

Mavi Yaka : 50-74

Web Site

www.unluteknik.com

Adres

-

Sosyal ve Yan Haklar

  • Yiyecek Yardımı
  • Prim

Çalışma Saatleri

Hafta içi: 08.30 - 18.30

Kuruluş Yılı

1979

Hakkımızda

Ünlü Teknik, ülke çapında hizmet veren, endüstriyel ve otomotiv uygulamaları için mekanik güç aktarım parçaları tedarikçisi ve bu ürünler ile ilgili mühendislik hizmetleri sağlayıcısıdır.

1979 yılından itibaren, tek noktadan tedarik sunma anlayışımız kapsamında, alanında lider markalar ile genişlemeye devam eden ürün portföyümüzde; rulmanlar, güç aktarım parçaları, redüktörler, elektrik motorları, sızdırmazlık çözümleri, yağlama ve yağ filtrasyon sistemleri, rulman montaj/bakım aletleri ve makine durum izleme cihazları bulunmaktadır.

Bugün, hizmet sunmakta olduğumuz sayısı 4500’ü aşan işletmenin ortak hedefi maliyetlerini azaltırken verimliliklerini arttırarak daha rekabetçi olabilmektir. Ünlü Teknik olarak müşterilerimizin bu hedeflerine ulaşabilmelerine katkıda bulunmak amacıyla, yaptığımız teknoloji ve lojistik yatırımları ile kesintisiz ürün tedariki sağlamanın yanında, ürün uzmanlığına ve bilgi mühendisliğine dayalı katma değerli hizmetler sunmaktayız.

Sunmakta olduğumuz hizmet paketinde, bilgi ve inovasyon kadar önemli olan bir diğer nokta da işletmeye özel ve yerel hizmet sunabilme kabiliyetimizdir. 170 kişilik deneyimli kadromuz ve 6 stratejik lokasyondan dağıtımını yaptığımız 70.000 stok kalemi ile doğru ürünleri, doğru zamanda müşterilerimize ulaştırma rolünü üstleniyoruz.
 
Sektörüne birçok yenilik getirerek büyümeye devam eden Ünlü Teknik’in başarısının sürdürülebilir olmasının tabanında yetkinlikleri ve becerileri geliştirilmiş bireyler olduğu bilinci ile eğitim programları oluşturularak kurum değerlerimiz doğrultusunda çalışanlarımızın gelişimi sağlanmakta ve geleceğin yönetici adayları hazırlanmaktadır.