Yıldız Demir Çelik Sanayi A.Ş.

Demir- Çelik

Çalışan Sayısı

-

Web Site

-

Sosyal ve Yan Haklar

  • Servis
  • Yemekhane
  • Erzak Yardımı
  • Yakacak

Adres

Kocaeli

Çalışma Saatleri

Hafta içi: 08.00 - 18.00

Cumartesi: 08.00 - 16.00

Pazar: 08.00 - 16.00

Kuruluş Yılı

2016

Hakkımızda

YILDIZ DEMİR ÇELİK SANAYİ A.Ş.
Gücünü demir çelik sektörüne aktarmayı planlayan Yıldızlar Yatırım Holding, Yıldız Demir Çelik Sanayi ile yalnız grubun değil Türkiye’nin de geleceğini parlatmaya hazırlanıyor.

Yıldızlar Yatırım Holding’in en genç üyesi olan Yıldız Demir Çelik Sanayi, Türkiye’nin demir çelik ihtiyacını karşılamak için ve sektörde dinamik bir oyuncu olmak adına ilk adımlarını atmaya başladı. Kocaeli İli, Ali Kahya Organize Sanayi Bölgesi’nde 300 dönüm arazi üzerine kurulacak Yıldız Demir Çelik Sanayi’de; “Cold Complex” olarak adlandırılan sıcak haddelenmiş saç, ham madde olarak alınıp asitlenerek soğuk tesislerde haddelenecek ve galvanizlenen ürün boya tesisinde son şeklini alacak ya da galvanizlenmiş saç olarak piyasaya sunulacak. 

Yıllık 1.500.000 TON soğuk haddelenmiş sac üretimi hedefiyle kurulan tesiste beyaz eşya, radyatör, sandviç panel gibi sektörlere yönelik üretim yapılacaktır. 

Bunun yanı sıra üretilecek çatı kaplamalarıyla yapı endüstrisine ve iç akşamlarla otomotiv sanayisine de hizmet verilecek. Çevre ve insan sağlığına duyarlı son teknoloji imkanlarla donatılacak olan tesislerde üretime 2017 yılı sonunda başlanması hedeflenmektedir.