ZF Sachs Süspansiyon Sistemleri San. ve Tic. A.S.

Otomotiv

Sosyal ve Yan Haklar

  • Servis
  • Bayram Yardımı
  • Yemekhane
  • Özel Sağlık Sigortası
  • Erzak Yardımı
  • Yakacak

Çalışma Saatleri

Hafta içi: 07.30 - 17.00

Kuruluş Yılı

1915

Çalışan Sayısı

Beyaz Yaka : 150-199

Mavi Yaka : 550-749

Web Site

https://www.zf.com/mobile/en/homepage/homepage.html

Adres

ZF Sachs Süspansiyon Sistemleri San. Tic. A.Ş. Gebze Organize Sanayi Bölgesi 400. Sokak 41480 Kocaeli, Türkiye

Hakkımızda

ZF dünya genelinde en büyük otomotiv tedarikçilerinden biridir. Şirketimiz 40 ülkede yaklaşık 230 noktada 149.000 çalışanıyla temsil edilmektedir ve güç aktarma organları ile şasi teknolojilerinin yanı sıra aktif ve pasif güvenlik teknolojisinde de küresel liderdir. 

 

ZF araçlarda kendi kendine görme, düşünme ve harekete geçme ile ilgili teknolojiler sağlıyor. Şirket, özellikle daha verimli ve elektrikli tahrik sistemleri ve kazaların olmadığı bir dünya için her yıl cirosunun yüzde altısından fazlasını araştırma ve geliştirmeye ayırıyor. Kapsamlı ürün portföyü ile ZF sadece binek araçlarda değil, ticari araç ve endüstri teknolojisi uygulamalarında da e-mobilite ve hizmetleri daha da iyileştirmektedir.

 

ZF bünyesinde yer alan %100 Alman sermayeli firmamız ZF Sachs, 40 yıllık bilgi birikimi ve tecrübesiyle Gebze Organize Sanayi Bölgesi içinde 55.500 m2 alanda binek araç ve hafif ticari araçlar için amortisör üretmektedir.

 

                                                                                                                  *****

 

ZF is one of the largest automotive suppliers worldwide. The company has a global workforce of 149,000 with approximately 230 locations in some 40 countries and is a global leader in driveline and chassis technology as well as active and passive safety technology. 

 

ZF enables vehicles to see, think and act. The company invests more than six percent of its sales in research and development annually – in particular for the development of efficient and electric drivelines and also in striving for a world without accidents. With its broad portfolio, ZF is advancing mobility and services for passenger cars, commercial vehicles and industrial technology applications.

 

ZF Sachs is one of ZF company and its shares are owned by 100% German capital. Our company produces shock absorbers for passenger cars and light commercial vehicles in its 55,500 m2 area in Gebze with its 40 years of know-how and expertise.