Grundfos

Makine ve Ekipmanları, Isıtma, Soğutma, Havalandırma ve HVAC, Yapı Malzemeleri, Proje Yönetimi, Arıtma

Çalışma Saatleri

Hafta içi: 08.00 - 17.00

Kuruluş Yılı

1945

Çalışan Sayısı

-

Web Site

www.grundfos.com.tr

Adres

İstanbul, Ankara

Sosyal ve Yan Haklar

  • Servis
  • Yemekhane
  • Özel Sağlık Sigortası
  • Hayat Sigortası
  • Bireysel Emeklilik

Hakkımızda

1945 yılında küçük bir atölyede Danimarkalı Poul Due Jensen tarafından kurulduktan sonra hızla büyüyen Grundos A/S, bugün 50’ten fazla ülkede, 17,000’den fazla çalışanı, 3.3 milyar Euro cirosu ve sirkülasyon pompalarında %50'nin üzerindeki pazar payı ile bir dünya devidir. Şirketin %87'si, amacı Grundfos'un gösterdiği devamlı gelişmenin ekonomik dayanağını sağlamlaştırmak ve genişletmek olan Poul Due Jensen Vakfı'na aittir. Vakıftan elde edilen kar, Grundfos şirketlerine yatırım yapmak için değerlendirilir. Grundfos Grubu, cirosunun %5'ini Ar-Ge faaliyetlerine ayırmaktadır. 

Grundfos,1998 yılında Türkiye’ye gelmiştir. 2005 yılında 16,000 m2 alan üzerinde kurulan ve bugün yatırım değeri 10 milyon Euroyu bulan Grundfos Türkiye, kendi fabrikasına geçtikten sonra ülke çapında herkese ulaşabilme amacıyla Gebze/İstanbul merkezin yanı sıra Ankara, Antalya, İzmir, Bursa, Samsun ve Adana’da bölge ofisleri ile hizmet vermektedir. Grundfos Türkiye, 62 yetkili bayi ve 90 yetkili seecisi ile Türkiye'nin dört bir yanına yayılmış bulunmaktadır.

2009 yılında sektörü bilinçlendirmek üzere kurulan Grundfos Akademi, uzman eğitmenleri ile pompa sektörünün ihtiyaç duyduğu her konuda eğitim vermeye devam etmektedir.

''Yenilik markamızda, sürdürülebilirlik kalbimizde, mükemmeliyet ise daima aklımızın en üst köşesinde!'' mottosu ile hareket eden Grundfos, dünyadaki su sıkıntılarına çözüm geliştirme motivasyonuyla yola çıkmış bir şirkettir.