ATLAS COPCO MAKİNALARI İMALAT A.Ş.

Makine ve Ekipmanlar, Otomotiv

Adres

-

Sosyal ve Yan Haklar

  • -

Çalışma Saatleri

-

Kuruluş Yılı

1873

Hakkımızda



VİZYONUMUZ: First in Mind – First in Choice®-İlk Akla Gelen – İlk Tercih Edilen olmak ve bunu devamlı kılmak.
 
MARKA VAADİMİZ: Commited to Sustainable Productivity-Sürdürülebilir verimlilikte kararlıyız
 
TEMEL DEĞERLERİMİZ: Interaction-Etkileşim, Commitment-Kararlılık, Innovation-Yenilikçilik
 
ATLAS COPCO GRUP PROFİLİ: Merkezi İsveç’te olup dünya çapında 180’den fazla ülkede faaliyet gösteren Atlas Copco, endüstriyel verimlilik çözümlerinde dünyanın lider tedarikçilerinden biridir.
 
Farklı sektörlerdeki müşterilerine müşteri odaklı hizmet verebilmek amacıyla faaliyet alanlarını; Kompresör Tekniği, Endüstriyel Teknik, Maden ve Kaya Kazısı Tekniği  ve İnşaat Tekniği olmak üzere dört iş alanına ayırmıştır. Herbir iş alanı; Grubun misyon ve vizyonu çerçevesinde kendi stratejilerinden sorumludur ve herbirinin kendi ürünlerine özel servis bölümleri mevcuttur.
 
Sürdürülebilir sanayi verimliliğine yönelik çözüm üreten Atlas Copco; faaliyet gösterdiği her pazarda çevresel ve  sosyal sorumluluğu  bütün işletme sürecine ve iş görevlerine dahil etmiştir. Çevreye karşı duyarlılık, iş güvenliği, sosyal sorumluluk ve etik konularına büyük  hassasiyetle yaklaşmakta ve müşterileri, çalışanları ve paydaşlarına pozitif değer sağlayarak, toplum ve çevre üzerinde de olumlu etki yaratmayı hedeflemektedir.
 
Dünyanın en etik şekilde iş yapan şirketleri arasında yer alan Atlas Copco, Newsweek’in çevreye en duyarlı şirketler sıralamasında 7. olup,  22 Ocak 2016 tarihinde de; daha az kaynak kullanırken verimliliği artırdığı kanıtlanan şirketleri sıralayan yıllık Global 100 listesinde dünyanın en sürdürülebilir şirketlerinden biri ilan edilmiştir. Atlas Copco bu listede 10. Kez yer almaktadır.
ATLAS COPCO TÜRKİYE: Atlas Copco Türkiye; 4 İş Alanı’na ait satış, pazarlama ve servis faaliyetlerini; 4 Genel Müdürün sorumluluğu altında, Tuzla'daki merkezinden yönetmekte; Ankara, İzmir, Adana ve Bursa’da bulunan servis atölyeleri ve ekipleriyle de müşterilerine daha yakın bir konumda çalışmalarını sürdürmektedir. 

Atlas Copco’da nasıl bir kariyerin sizi beklediğini merak ediyorsanız, kariyer dergimizi inceleyebilirsiniz.