Daha iyi bir deneyim için uygulamada aç

keyboard_arrow_down
İstanbul(Avr.)(Esenyurt)
6 gün önce yayınlandı

Çalışma Şekli

Tam Zamanlı

Pozisyon Seviyesi

Uzman Yardımcısı

Departman

Kalite

Kalite

Başvuru Sayısı

126 başvuru

Çalışma Şekli

Tam Zamanlı

Pozisyon Seviyesi

Uzman Yardımcısı

Başvuru Sayısı

126 başvuru

Departman

Kalite

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI

Altan Plastik, 1986 yılında otomotiv sektörüne plastik bazlı ürünler üretmek üzere kurulmuştur. Kurulduğu günden bu yana teknolojik gelişmelere uyum sağlayarak müşteri portföyünü ve ürün çeşitliliğini sürekli artırmaktadır.
Altan Plastik, Esenyurt - Kıraç yakınlarındaki tesisinde, otomotiv ana sanayine hizmet vermekte olup ana müşterilerimiz, Fiat, Ford ve Renault' dur.
Altan Plastik aşağıdaki üretim konularında ihtisaslaşmıştır ;
1- Plastik Enjeksiyon Prosesi
2- Şişirme ( Blow Moulding ) Prosesi
3- Ekstrüzyon Prosesi
4- Termoform ( Vakum ) Prosesi
5- Hotplate Prosesi

Otomotiv sanayide plastik parça üretimi yapan firmamızda çalışacak Kalite Elemanıaranmaktadır.

Not : İstanbul Avrupa yakasında Esenyurt, Beylikdüzü, Avcılar, Sefaköy, Merter semtlerine servislerimiz mevcuttur.

  • Meslek Lisesi Mezunu veya 2 yıllık üniversite mezunu
  • Minimum 2 yıl deneyimi olan,
  • Ölçüm cihazları ve ilgili ekipmanları kullanabilen, (Kumpas, mikrometre vb.)
  • Teknik resim okuma ve tolerans bilgisi güçlü,
  • Office Programlarına hakim olan,
  • B sınıfı ehliyeti olan,
  • Vardiyalı çalışma düzeninde görev alabilecek,
  • İşçi sağlığı ve iş güvenliği kurallarına uygun çalışabilecek,
  • Avrupa yakasında ikamet eden/edebilecek,
  • Tercihen Erkek aday. (Askerliğini tamamlamış.)

Aday Kriterleri

3 - 10 yıl arası
Lise(Mezun), Ön Lisans(Mezun), Üniversite(Mezun)

Kalite Elemanı pozisyonu ile ilgili daha detaylı bilgi almak ya da diğer iş fırsatlarını incelemek için aşağıdaki sayfaları inceleyebilirsiniz.

Kalite Elemanı Kalite Elemanı Maaşları Kalite Elemanı Nasıl Olunur? Kalite Elemanı Nedir? Kalite Elemanı İş İlanları
Şirketin Aydınlatma Metni

ALTAN PLASTİK SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. (“ALTAN PLASTİK”) çalışan adayı/stajyer/öğrenci olarak, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu (“Kanun”), kamera kayıt sistemleri ve elektronik iletişim kapsamında veri kaynaklarımızdan elde ettiğimiz kişisel verilerinizi, ALTAN PLASTİK Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Politikası ile Saklama ve İmha Politikası usul ve esaslarıyla işlemekte ve gizli tutmaktayız. Bu belge ile aydınlatma yükümlülüğünü yerine getirmekte ve aşağıda bilgilerimizi sunduğumuz veri sorumlusu sıfatıyla onayınızı istemekteyiz.Unvan: ALTAN PLASTİK SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.MERSİS Numarası: 0059002721500012Adresi: OSMANGAZİ MAH. 3144. SOK. NO:7 ESENYURT / İSTANBUL Telefon: 0 212 886 17 17Faks: 0 212 886 17 15E-mail: altan@altanplastik.comÇalışan aday/stajyer/öğrencilerin: Kimlik, iletişim, konum, özlük, imza, hukuki işlem, fiziksel mekân güvenliği, risk yönetimi, mesleki deneyim, işlem güvenliği, beden ölçüleri, sağlık bilgileri, ceza mahkûmiyeti ve güvenlik tedbirleri, aile bilgileri, çalışma verileri, imza, web sitesi kullanım verileri, sigorta bilgileri veri kategorisi içindeki Politika ekinde belirtilen kişisel verilerinizi;İşe alım başvuru, seçme, yerleştirme, iş sözleşmesi süreçleri başta olmak üzere Politika’ da belirlenen amaçlara bağlı, Kanun’un 5. ve 6. maddelerine uygun olarak işlemekteyiz.Saklama ve İmha Politikasında öngörülen süreler boyunca, gereken her türlü teknik ve idari tedbirler alarak özenle korumakta, başvurunuzun olumsuz sonuçlanması halinde 6 ay içerisinde silmekte, yok etmekte veya anonim hale getirmekteyiz.Korumak için gerekli teknik ve idari güvenlik önlemleri almakta ve kontrolleri yapmaktayız. Yukarıda belirlenen amaçlarla, gerçek kişiler veya özel hukuk tüzel kişileri, hissedarlar, iş ortakları, tedarikçiler, yetkili kamu kurum ve kuruluşları, yönetim kurulu üyeleri ile paylaşabilmekteyiz.ALTAN PLASTİK’ e güvenlik, giriş ve çıkışların kontrol edilmesi amacıyla görüntülü kamera sistemleri bulunmakta, işyerinde geçirdiğiniz süre boyunca iç ve dış mekânlarda kayıt altına alınmakta, görüntü kayıt sistemleri ile yöneticilerin belirlediği üçüncü kişilerce takip edilebilmektedir. İş başvuru sonuçlarınızı, elektronik iletilere izin vermeniz halinde iletişim bilgileriniz üzerinden bildirmekteyiz.Kanunun “ilgili kişinin haklarını düzenleyen” 11. maddesi kapsamındaki taleplerinizi Politika' da düzenlendiği şekilde, Başvuru Formunu ALTAN PLASTİK’ e ileterek yapabilirsiniz.ALTAN PLASTİK Kişisel Verilerin Korunması ve işlenmesi Politikası, Kişisel Veri Saklama ve imha Politikası, Başvuru Formu için ALTAN PLASTİK İnternet sitesinden ulaşabilirsiniz.

Detaylı Bilgi

İlgini Çekebilecek İlanlar

Kalite Elemanı pozisyonu ile ilgili daha detaylı bilgi almak ya da diğer iş fırsatlarını incelemek için aşağıdaki sayfaları inceleyebilirsiniz.

Kalite Elemanı Kalite Elemanı Maaşları Kalite Elemanı Nasıl Olunur? Kalite Elemanı Nedir? Kalite Elemanı İş İlanları