keyboard_arrow_down
395

İstanbul(Avr.) Avcılar İş İlanları

1 şehir seçildi arrow_drop_down
1 ilçe seçildi arrow_drop_downsearch


search
Seçili Filtreler (2)Filtreleri Temizle

İstanbul(Avr.) cancel
Avcılar cancel
Rounded image
Mağaza Satış Danışmanı
ENGİN MOBİLYA TASARIM TEKS.TİC.LTD.ŞTİ.
İstanbul (Tümü)
Tam zamanlı
Bugün
Hiçbir ilanı kaçırma!
Bu aramana uygun yeni bir ilan yayınlandığında ilk senin haberin olsun.
Rounded image
Üretim Planlama Sorumlusu
WEMSEY
İstanbul(Avr.)
Tam zamanlı
Bugün
Hiçbir ilanı kaçırma!
Bu aramana uygun yeni bir ilan yayınlandığında ilk senin haberin olsun.
Şu an 16 sayfa içerisinden 1. sayfadasınız
İstanbul(Avr.) Avcılar İş İlanları kariyer.net'de! Diğer iş ilanı seçeneklerini ve fırsatlarını incelemek isterseniz bu sayfaları gezebilirsiniz.
İstanbul(Asya) Sancaktepe İş İlanları , Ankara Muhasebe İş İlanları , Kocaeli Gölcük İş İlanları , tecrubesiz İş İlanları , İzmir Sağlık İş İlanları

Avcılar İş İlanları

Avcılar, İstanbul Avrupa Yakası ilçelerinden biridir. Doğusu tamamen Küçükçekmece Gölü kıyısında, güneyi ise Marmara Denizi kıyı şeridinde olan ilçenin doğal güzellikleri görülmeye değerdir.

Merkeze Uzak Ama Hareketli Bir İlçe

İstanbul merkezine yaklaşık 27 kilometre uzaklıkta olan Avcılar iş ilanları sayfasını incelerken bu mesafeyi dikkate almakta yarar vardır. Son yıllarda yapılan alt yapı hizmetleri ve metrobüs, metro gibi ulaşım araçları, ilçenin cazibesini artırmıştır. Avcılar ve çevresinde yapılan büyük konut projeleri, eğlence ve alışveriş merkezleri, ilçeye olan rağbeti artırmaya başlamış, kalabalıklaşan nüfus ile birlikte yeni ihtiyaçlar doğmuştur. Yeme içme mekanları, marketler, mağazalar, gıda ve diğer alanlardaki ticaret gün geçtikçe daha da gelişmektedir. Bölgeyle ilgili olarak; satış uzmanı, mağaza müdürü, müşteri temsilcisi, turizm mezunu garson gibi pazarlama ve satışa yönelik ilanları inceleyebilirsiniz.

Avcılar iş ilanları güncel aramalarda görülen bazı ilanlar ise sanayi ve tekstil dallarında verilmektedir. Bölge civarında ikamet eden dikim bant şefi, dış imalat müdürü, kumaş takip sorumlusu, paketleme şefi ve farklı branşlarda mühendisler aranmaktadır. Antrenör, güzellik uzmanı, yurt dışı satış pazarlama sorumlusu gibi aday arayışlarının yanı sıra bilgisayar teknolojisiyle ilgili elemanlar da aranmaktadır. Avcılar ve çevresinde bazı firmalar tarafından yazılım geliştirme uzmanı, yazılım eğitmeni, sistem ve network eğitmeni adaylar aranmaktadır. Çevrede muhasebe alanında, finans ve bankacılık sektöründe Avcılar'a özel ve Türkiye geneli ilanlar da mevcuttur. Bölgeye özel ilanlarda İşletme, maliye, ekonomi mezunları arasından finans uzmanı arayışı, genel ilanlarda ise gemi elemanı, çağrı merkezi müşteri temsilcileri arayışı bulunmaktadır.

Tarım ve Hayvancılığın Yerini Alan Endüstri

Avcılar Firuzköy bölgesi çok sayıda sanayi kuruluşuna ev sahipliği yapmaktadır. Bu bölgede 250 den fazla üretim girişimi bulunmaktadır. İlçedeki çalışan nüfusun %40 kadarı işçi statüsünde, %10 kadarı ise esnaf ve memur olarak faaliyet göstermektedir. Emeklilerin de ev sahibi olarak yerleştiği yerlerden biri olan Avcılar iş ilanları 2018 dönemi itibariyle üretime, ticarete yönelik ilanlar ağır basmaktadır. Eğitim, sağlık, bankacılık gibi hizmet sektörlerinde verilen ilanlarda; tıbbi sekreter, banka bölge asistanı, bankacılık ürünleri satış temsilcisi, anaokulu öğretmeni, yardımcı öğretmen gibi değişik dallarda aday arayışları devam etmektedir. Şansınızı Avcılar iş ilanları sayfasında aramaya başlayabilirsiniz.