keyboard_arrow_down
503

Plastik ve Ürünleri İş İlanları

Şehir seçin arrow_drop_down
İlçe seçin arrow_drop_down
searchsearch
Sıralama Önerilen

Seçili Filtreler (1)Filtreleri Temizle

Plastik ve Ürünleri cancel
Sun Plastik Ev Gereçleri Sanayi ve Tic. Ltd. Şti.
Sevkiyat Şoförü
Sun Plastik Ev Gereçleri Sanayi ve Tic. Ltd. Şti.
İstanbul(Avr.) İş Yerinde
Tam zamanlı
Bugün
Hiçbir ilanı kaçırma!
Bu aramana uygun yeni bir ilan yayınlandığında ilk senin haberin olsun.
Sun Plastik Ev Gereçleri Sanayi ve Tic. Ltd. Şti.
Üretim Planlama Mühendisi
Sun Plastik Ev Gereçleri Sanayi ve Tic. Ltd. Şti.
İstanbul(Avr.) İş Yerinde
Tam zamanlı
Yeni
LALE PLASTİK
Planlama ve Raporlama Uzmanı
LALE PLASTİK
Konya İş Yerinde
Tam zamanlı
Yeni

İlanları konuma göre filtrele!

Gizli Firma
Satış Pazarlama Uzmanı
Gizli Firma
İstanbul(Asya), Kocaeli İş Yerinde
Tam zamanlı
Bugün
Hiçbir ilanı kaçırma!
Bu aramana uygun yeni bir ilan yayınlandığında ilk senin haberin olsun.
Şu an 11 sayfa içerisinden 1. sayfadasınız

Plastik ve Ürünleri Sektörü İş İlanları

Güncel plastik ve ürünleri sektörü iş ilanları arasında yer alan, plastik enjeksiyon elemanı iş ilanları; bilgisayarları enjeksiyon makinesi alanında çalışmış sorumluluk sahibi, kalıp bağlama ve teknik bilgisi olan enjeksiyon ayarları hakkında ayrıntılı bilgi sahibi ince ayarları kolaylıkla yapabilen montaj deneyimi olan çalışkan ve disiplinli adaylar arar. Plastik ve ürünleri sektörü iş ilanları İstanbul için üniversitelerin makine mühendisliği mühendisliği bölümlerinden mezun adayların başvurusu aranır. Adayların iyi derecede İngilizce bilmesi, ofis programlarını kullanabilmesi, kalite yönetim sistemleri ve hidrolik pnömatik sistemler hakkında bilgi sahibi olmaları beklenir. Kariyer.net’te yayınlanan ilanlarda; uygulamalar hakkında bilgi sahibi BRC, IOP konusunda bilgi sahibi adayların başvuruları aranır.

Plastik ve Ürünleri Sektörü İş İlanlarında Aranan Özellikler Nelerdir?

Plastik ve ürünleri sektörü eleman ilanında CNC dik işleme cam programlarını kullanabilen, metal parçalar için uygun strateji geliştirebilecek takım yolu ve kesici takım seçimi yapabilecek, teknik resim okuyabilen adaylar aranır. Temel ölçüm ekipmanları hakkında bilgi sahibi ve kullanabilen kişiler başvurularda öne çıkar. Diğer birimlerle kolaylıkla çalışabilecek takım çalışmasına uyum sağlayabilecek, verilen sorumlulukları doğru bir şekilde ve istenen zamanda yerine getirebilecek adayların başvuruları beklenir. Plastik ve ürünleri sektörü eleman arayanların adaylardan beklediği sorumluluklar; fabrika bakım yöneticisi iş tanımı ise yıllık periyodik olarak yapılan bakım ve talimatların hazırlanmasını ve fabrikanın talimatlarının takibini sağlamaktır. 

Plastik ve Ürünleri Sektörü Hangi Detaylara Dikkat Edilmeli?

Üretim aşamalarında planlandığı gibi ürünün üretilmesini sağlamak ve fabrikadaki gerekli bütün kontrolleri sağlamak gerekir. Üretim süreçlerinin takibini yapabilecek herhangi bir sorunla ilgili yöneticiye sorunu aktarabilecek sorumluluk sahibi adaylar aranır. Plastik ve ürünleri sektörü iş ilanlarına başvururken dikkat etmen gereken detaylar şunlardır:

  • İş tanımında adaylarda aranan genel nitelikler yer alır. Bu niteliklerin dikkatli bir şekilde incelenmesi gerekir. Eğer bu nitelikleri uygunsan iş ilanına başvurabilirsin. 
  • Çalışma şartları ve sunulan olanaklar hakkında bilgi sahibi olman gerekir. 
  • İlan detaylarını inceleyerek çalışma ortamı ve koşulları hakkında bilgi sahibi olman oldukça önemlidir.
  • Aylık çalışma süresi, yol ve yemek gibi bilgiler hakkında genel olsa da bilgi sahibi olmak fayda sağlar. 

Plastik ve ürünleri sektörü öne çıkan beklentiler nelerdir?

İşler dışında plastik şişirme makine ustası plastik sektöründe tecrübeli ve tercihen meslek lisesi mezunu adayların başvuruları beklenir. Plastik ve ürünleri sektörü iş ilanları Ankara iş ilanlarında şişirme süreçlerini hakim, makine ayarlarını yapabilen makine devreye alabilen kalıp değişim yapabilen gerekli plastik hammaddeleri hakkında bilgi sahibi kalite iş sağlığı güvenliği ile ilgili prosedürleri takip eden çevre konularında talimatlara ve kurallara uyabilecek adaylar aranır. 

Plastik ve ürünleri sektörü çalışma ortamı ve koşulları nasıldır?

Adayların; İSG riski görülen altyapı ve makine ekipman ile ilgili sorunlar hakkında yöneticilere bilgi vermesi, genel olarak üretim sürecindeki saptanan sorunların çözümü ile ilgilenmesi gerekir. Plastik ve ürünleri sektörü iş ilanları bayan ve bay fark etmeksizin kariyer.net’te yayınlanan ilanlara başvuru yapabilir.

Plastik ve ürünleri sektörü firmaların adaylardan aranan nitelikler nelerdir?

Otonom bakım konusunda bilgi sahibi ve gerekli denetimler yapabilecek arızalara müdahale edilmesi, arıza kök neden analizin yapılması ve tekrarını önlenmesini sağlayabilecek adaylar aranır. Plastik ve ürünleri sektörü iş ilanları yeni, aktif bir şekilde görev alabilen çalıştığı alan ile ilgili süreçlerin ve gerekli prosedürlerin takibi kayıt ve raporların sunulması gibi görevler verilir.

Plastik ve ürünleri sektörü sekreter iş tanımı nelerdir?

Plastik ve ürünleri sektörü iş ilanları bay ve bayan olmak üzere üretim dışında yönetici sekreteri iş ilanları da bulunur. Adayların; telefon trafiğini yönetebilmek ilgili kişilere aktarmak, not alabilmek rapor ve taslakları yöneticiye sunmak gibi sorumlulukları bulunur. Gerekli e-posta ve ofis içi belgelerini hazırlamak, bulunduğu bölümün gerektirdiği sorumlulukları üstlenebilecek sekreter adayları aranır. Sen de bu sektörde görev almak istiyorsan kariyer.net’te yayınlanan ilanları inceleyebilirsin.

Sıkça Sorulan Sorular

Plastik ve ürünleri sektörü iş ilanlarında hangi meslek grupları yer alır?

Plastik ve ürünleri sektörü bünyesinde, farklı alanlarda faaliyet gösteren pek çok firmayı bulundurmaktadır. Bu sebeple de her bir firma, farklı pozisyonlarda meslek grupları bulundurur. Kariyer.net üzerinden, plastik ve ürünleri sektörü alanında yapacağın iş aramalarında genellikle; plastik enjeksiyon kalıpçısı, plastik enjeksiyon ustası, endüstri ürünleri tasarımcısı, plastik proses mühendisi, plastik şişirme makine ustası gibi meslek grupları iş ilanları ile karşılaşabilirsin. Elbette bu pozisyonların yanı sıra plastik ve ürünleri sektöründe, birbirinden farklı departmanlarda yer alan, pek çok açık pozisyonda da çalışabilme imkânı yakalayabilirsin.

Plastik ve ürünleri iş ilanları çalışma ortamları nerelerdir?

Plastik ve ürünleri sektörü bünyesinde, farklı alanlarda iş yapan pek çok firmayı bulundurduğu için çalışma ortamları farklılık gösterebilir. Fakat genellikle bu sektöre bağlı iş yapan çoğu firma, Türkiye’nin çeşitli illerinde yer alan sanayi bölgelerinde bulunur. Fabrikaların yoğun olduğu bölgelerde bulunan firmalarda, bulunduğun pozisyona bağlı olarak da çalıştığın ortam değişebilir. Ofis ortamında çalışabileceğin gibi, laboratuvarlarda da yer alabilir ya da sahada da görev yapabilirsin. Bu durumda, sürekli seyahat halinde de olabilir, fiziksel güç gerektiren veya masabaşı çalışıp doğrudan müşterilerle temas halinde olacağın bir iş ortamında da bulunabilirsin.

Plastik ve ürünleri iş ilanlarında en çok hangi koşullar yer alır?

Plastik ve ürünleri sektörü iş ilanlarında, adayların başvuracağı pozisyona bağlı olarak üniversitelerin ilgili bölümlerinden lisans veya ön lisans derecesinde mezun olma koşulları yer almaktadır. Ancak pozisyona göre eğitim derecesinin koşulu da değişiklik gösterebilir. Bu durumda, ilkokul mezunundan yüksek lisans mezununa kadar farklı eğitim seviyelerine sahip adaylar bu sektörde farklı pozisyonlarda görev alabilirler. Aynı zamanda adayların, sürekli/tam zamanlı çalışma şekline, esnek çalışma saatlerine veya vardiyalı çalışma durumuna da uyum sağlamaları gerekebilir. Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış olma şartı bulunabilir. Bunların yanı sıra adayların, başvuracakları pozisyona bağlı olarak yabancı dil bilgilerinin bulunması veya alanlarında tecrübeli olmaları da önemlidir.

Plastik ve ürünleri iş ilanlarından nasıl haberdar olunur?

Plastik ve ürünleri iş ilanlarından haberdar olabilmen için kariyer.net'ten gelecek bildirimlere izin verebilirsin. Ardından kariyer.net üzerinden kendine kapsamlı bir CV hazırlayabilirsin. Bu aşamadan sonra dilersen Kariyer.net’in ana sayfasına geçiş yaparak iş arama sürecine hemen başlayabilir ya da kendin için bir iş alarmı oluşturabilirsin. Bu sayede sana uygun iş fırsatlarından mail yoluyla veya telefonuna gelen bildirimler sayesinde haberdar olabilirsin.

notifications İş Alarmı kur