Daha iyi bir deneyim için uygulamada aç

İlan yayından kaldırılmıştır!
İstanbul(Avr.)(Şişli)
İlan yayından kaldırılmıştır!

Çalışma Şekli

Yarı Zamanlı / Part Time

Pozisyon Seviyesi

Stajyer

Departman

Bakım / Onarım

Bakım / Onarım

Başvuru Sayısı

414 başvuru

Çalışma Şekli

Yarı Zamanlı / Part Time

Pozisyon Seviyesi

Stajyer

Başvuru Sayısı

414 başvuru

Departman

Bakım / Onarım

Kariyer Image

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI

Şirketimizin Operasyon Departmanı'nda uzun dönem staj programı kapsamında görevlendirilmek üzere “Bakım Stajyeri” arayışımız bulunmaktadır. 

 • Üniversitelerin Makine Mühendisliği, Elektrik Mühendisliği, Elektrik Elektronik Mühendisliği bölümlerinde lisans ya da yüksek lisans öğrencisi olmak,
 • Uzun dönem staj programı kapsamında en az 3 günü tam zamanlı devam edebilmek,
 • İyi derecede İngilizce bilgisine sahip olmak,
 • MS Office programlarını aktif olarak kullanabilmek,
 • SQL, Python, R ve PowerBI bilgisine sahip veya bu programları öğrenmek için istekli olmak.

İŞ TANIMI

 • Bakım departmanı kritik performans göstergeleri raporlama  sürecine destek vermek,
 • Bakım departmanı yedek parça ve sarf malzemesi tespit sürecine destek vermek,
 • Bakım departmanı yedek parça ve sarf malzemesi tedarikçi tespit sürecine destek vermek,
 • Bakım departmanı bünyesinde yürütülecek diğer satın alma süreçlerine destek vermek,
 • Bakım departmanı talimat alt yapısı oluşturulması sürecine destek vermek,
 • Rüzgar türbinleriyle alakalı yeni teknolojilerin ve uygulamaların araştırılması/geliştirilmesi süreçlerine destek vermek.

Aday Kriterleri

Tecrübeli / Tecrübesiz
Üniversite(Öğrenci), Yüksek Lisans(Öğrenci)

Uzun Dönem Stajyer pozisyonu ile ilgili daha detaylı bilgi almak ya da diğer iş fırsatlarını incelemek için aşağıdaki sayfaları inceleyebilirsiniz.

Uzun Dönem Stajyer Uzun Dönem Stajyer Maaşları Uzun Dönem Stajyer Nasıl Olunur? Uzun Dönem Stajyer Nedir? Uzun Dönem Stajyer İş İlanları
Şirketin Aydınlatma Metni

BORUSAN ENBW ENERJİ YATIRIMLARI VE ÜRETİM A.Ş.ÇALIŞAN ADAYI KİŞİSEL VERİLERİNİN İŞLENMESİ AYDINLATMA METNİa) Veri Sorumlusu 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu (“Kanun”) uyarınca, kişisel verileriniz; veri sorumlusu BORUSAN ENBW ENERJİ YATIRIMLARI VE ÜRETİM A.Ş (“Şirket”) tarafından aşağıda açıklanan kapsamda işlenecektir.b) Kişisel Veri Toplama YöntemleriKişisel verileriniz, işe alım portalları aracılığıyla, otomatik ve kısmen otomatik yöntemler ile toplanmaktadır.c) Kişisel Verilerin Hangi Amaçlar ve Hukuki Sebeplerle İşleneceğiKişisel verileriniz, işe alım portalları üzerinden iş başvurusu talebinizin alınması amacıyla işlenirken, Kanun md. 5/2-e’de belirtilen “bir hakkın tesisi, kullanılması veya korunması için veri işlemenin zorunlu olması” hukuki sebebine dayalı olarak hareket edilmektedir. Kişisel verileriniz, ilgili pozisyona, işe ve Şirketimiz İnsan Kaynakları politikalarına uygunluğunuzun değerlendirilmesi, sizinle veya referans olarak belirttiğiniz kişilerle iletişime geçilmesi, Şirketimiz insan kaynakları politikaları ve süreçlerinin yürütülmesi ile iş faaliyetlerimizin incelenmesi ve denetlenmesi amaçlarıyla işlenirken, Kanun md. 5/2-f’de belirtilen “ilgili kişinin temel hak ve özgürlüklerine zarar vermemek kaydıyla, veri işlenmesinin meşru menfaatlerimiz için zorunlu olması” hukuki sebebine dayalı olarak hareket edilmektedir. d) İşlenen Kişisel Verilerin Kimlere ve Hangi Amaçla AktarılacağıKişisel verileriniz; yukarıda (d) başlığında belirtilen amaçlar ve hukuki sebepler doğrultusunda, destek alınan iş ortaklarımıza (örneğin, işe alım platform sağlayıcıları), tedarikçilerimize ve talep edilmesi halinde hukuki yükümlülüklerimizi yerine getirebilmek için yetkili kurum ve kuruluşlara aktarılacaktır.e) İlgili Kişinin Kanun’un 11. maddesinde Sayılan HaklarıKişisel veri sahibi ilgili kişiler olarak, Kanun’un “ilgili kişinin haklarını düzenleyen” 11. maddesindeki haklarınızı kullanmak için, Borusan EnBW Enerji web sitesinde yer alan Başvuru Formu’nu doldurabilir, taleplerinizi “Pürtelaş Hasan Efendi Mah. Meclisi Mebusan Cad.No:35/37 Salıpazarı Beyoğlu İstanbul, Türkiye” adresine yazılı olarak gönderebilir veya Veri Sorumlusuna Başvuru Usul ve Esasları Hakkında Tebliğ’de yer alan diğer yöntemlerle taleplerinizi Şirket’e iletebilirsiniz.Şirket’in kişisel verileri nasıl işlediği hakkında detaylı bilgi almak için Borusan EnBW Enerji web sitesi adresinde bulunan Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Politikası’nı inceleyebilir; sorularınız için “borusanenbwkvkk@borusanenbwenerji.com” e-posta adresi üzerinden Şirket İrtibat Kişisi ile iletişime geçebilirsiniz.

Detaylı Bilgi
Yan Haklar

Özel Sağlık Sigortası, Servis, Prim, Yemekhane, Hayat Sigortası.

BORUSAN ENBW ENERJİ YATIRIMLARI VE ÜRETİM A.Ş. - BORUSAN ENBW ENERJİ İş İlanları

Uzun Dönem Stajyer pozisyonu ile ilgili daha detaylı bilgi almak ya da diğer iş fırsatlarını incelemek için aşağıdaki sayfaları inceleyebilirsiniz.

Uzun Dönem Stajyer Uzun Dönem Stajyer Maaşları Uzun Dönem Stajyer Nasıl Olunur? Uzun Dönem Stajyer Nedir? Uzun Dönem Stajyer İş İlanları