Uzun Dönem Stajyer BURÇ ELEKTRONİK MAK.SAN.VE TİC.A.Ş.

Ankara(Çankaya), İstanbul(Avr.)(Beşiktaş, Sarıyer, Şişli)

Nasıl hesaplanır?
Bu iş sana uygun olmayabilir

Seçili özgeçmişindeki bilgilerle bu ilanın kriterlerleri sadece %30 uyumlu.

Uygunluğunu nasıl hesapladık?
Son iş deneyimin, geçmiş deneyimlerin ve toplam deneyimin uygunluk puanını etkileyen kriterler arasındadır.
Bu iş sana uygun olmayabilir

Seçili özgeçmişindeki bilgilerle bu ilanın kriterlerleri sadece %30 uyumlu.

Uygunluğunu nasıl hesapladık?
Mesleki Yeterlilikler
Şirketlerin ilanda belirlediği kriterlerle özgeçmişindeki bilgilerin ne kadar uyumlu olduğu içerik karşılaştırılmasıyla bulunur.
Bu iş sana uygun olmayabilir

Seçili özgeçmişindeki bilgilerle bu ilanın kriterlerleri sadece %30 uyumlu.

Uygunluğunu nasıl hesapladık?
Diğer Bilgiler

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI

Bu ucretli Staj, Burç Şİrketler Grubunun Taahhut, Dis Ticaret,Elektronik ve Mobilya sektorleri icindir.

Elektronik birimi,  Dogu Avrupa ve Orta Asya Ülkelerinde Anahtar teslimi Teknolojik Binalar, Hava Limanları Terminal sistemleri,Navigasyon sistemleri,Meteoroloji,Güvenlik,İletişim ,Savunma alanlarında da sistemler kurmaktadır ve Uluslararasi firmalarin temsilcisidir .Elektronik biriminde ayrica alt birim olarak Laboratuvar ,Elektronik test ve olcu aletleri konusunda calisilmaktadir..Bu birimde tercihan Elektrik,Elektronik Muh.Fizik,Kimya,Biyoloji vb branslar tercih edilecektir.

Mobilya birimi ise, yerli urun ve ithal urunleri bulunduran urun yelpazesi ve prestijli referanslari ile 20 yila askin suredir musterilerine hizmet vermektedir. 

Grubumuzun Istanbul  ve Ankara Bilkent Plaza’daki ofisinde  kendini yonetici adayi olarak yetistirmek isteyen,  hem administratif , hemde is gelistirme, teklif  , sozlesme konularinda gorev alicak ve yetisecek uzun donem stajyerler ise alinacaktir.

Staj asagidaki ana konulari kapsamaktadir ve ozellikle ilerde yonetici adayi olmayi hedefleyen ve bu nedenle birden fazla birimde kendini gelistirmek isteyen adaylar icin de uygundur.  Departmanlarda tercih edilen branslar :

 Dis Ticaret  ve Is gelistirme konularinda asistanlik/staj gorevleri :  (Tercihen Muhendislik ,Fen, Idari ve Sosyal bilimler vb fakulteleri  branslarinda okuyan adaylar kabul edilmekle birlikte diger branslarda okuyan adaylarında basvuruları kabul edilecektir.) 

Mobilya biriminde ise Satis ,Pazarlama ,Tasarim,Urun Gelistirme asistanligi gorevleri (Mimarlık/Ic mimarlık/Endustriyel Tasarim ve Grafik Tasarımcılık vb. branslarinda okuyan adaylar tercihen kabul edilmekle birlikte, diger branslarda okuyan adaylarında başvuruları kabul edilecektir)

Elektronik Birimdeki adaylar  adaylar satis,pazarlama,kurulum,Ar-Ge,aplikasyon ve egitim hizmetleri konularinda gorev alacaklardir.

Yabanci dil bilgisi ileri olan adaylar tercih sebebi olup, diger adaylarin basvurusu da degerlendirilir.

Stajyer ucreti odenecektir.

Adaylar dinamik,çalışkan,kendini gelistirmek isteyen, sonuç odaklı,vizyon sahibi,ekip calismasina uygun, yenilikleri sürekli izleyen bir yapıya sahip olmalıdır. 
Aday Kriterleri

Pozisyon Bilgileri

Firma Sektörü:

Elektrik & Elektronik , Proje Taahhüt, İnşaat, Proje Yönetimi, Danışmanlık