Nasıl hesaplanır?
Bu iş sana uygun olmayabilir

Seçili özgeçmişindeki bilgilerle bu ilanın kriterlerleri sadece %30 uyumlu.

Uygunluğunu nasıl hesapladık?
Son iş deneyimin, geçmiş deneyimlerin ve toplam deneyimin uygunluk puanını etkileyen kriterler arasındadır.
Bu iş sana uygun olmayabilir

Seçili özgeçmişindeki bilgilerle bu ilanın kriterlerleri sadece %30 uyumlu.

Uygunluğunu nasıl hesapladık?
Mesleki Yeterlilikler
Şirketlerin ilanda belirlediği kriterlerle özgeçmişindeki bilgilerin ne kadar uyumlu olduğu içerik karşılaştırılmasıyla bulunur.
Bu iş sana uygun olmayabilir

Seçili özgeçmişindeki bilgilerle bu ilanın kriterlerleri sadece %30 uyumlu.

Uygunluğunu nasıl hesapladık?
Diğer Bilgiler

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI


Demircan A.Ş.’ nin ana faaliyet konusu Elektrik iletim ve dağıtım tesisleridir. Kuruluşundan bu yana bir çok şehir ve köyde elektrik şebekesi ve enerji nakil hattı projesini başarıyla tamamlayarak sektöründe kendine saygın bir yer edinmiştir. 2006 yılında İnşaat sektörüne girme kararı alan Demircan A.Ş. bu sektörde kendisine müşterilerinin beklentisi doğrultusunda, doğayla uyumlu, modern, güvenli ve konforlu yapılar kazandırmayı amaç edinmiştir.

Demircan A.Ş olarak; Merkez Ofisimizde çalıştırılmak üzere Yönetici Asistan arayışındayız.

Pozisyon İş Tanımı:

 Şirket içi, acil, ilişkide olunan kişi/firmaların telefonlarını içeren bir telefon fihristi tutmak ve bu fihristi güncelleştirerek ilgili personele dağıtmak, Haberleşmeyi zamanında, doğru ve etkin bir şekilde yapmak, e-mail, fax mesajlarını yazmak ve göndermek, gelen e-mail/fax mesajlarını ilgili bölümlere ulaştırmak, Şirketin grup içi, grup dışı ve resmi her türlü yazışmalarını yapmak ve yürütmek, gelen her türlü evrakı kaydetmek ve ilgili bölüme ulaşmasını sağlamak, imzalanan/onaylanan evrakın bir suretini dosyalamak, diğer suretini kaydettikten sonra ilgili bölüme/yere göndermek, Gelen ve giden evrakları dosyalamak, mevcut dosyalama ve arşiv sistemini işletmek, arşivin düzenli ve temiz olması için gerekli önlemleri almak, İstenilen raporları, tabloları, prezantasyonları vb... bilgisayar aracılığı ile yazıp kayıtlı olarak tutmak, Her türlü posta/kargo işlemlerinin yürütülmesini sağlamak, kayıtlarını tutmak. Gazete, kitap, süreli yayınları temin etmek, iç dağıtımını yapmak. Bölümlere fotokopi desteği sağlamak. Seyahat edecek personel için seyahat vasıtası ve konaklama rezervasyonlarını yapmak, ilgili organizasyonları takip etmek, Şirket yöneticileri ve bölüm yetkililerinin randevu ve görüşmelerini düzenlemek, ziyaretçi trafiğini ayarlamak, ziyaretçilere gerekli ikramın yapılmasını sağlamak. Şirket telefon, elektrik, su, takip ve ödeme kayıtlarını tutmak. Gerekli durumlarda, diğer şirket departmanlarına destek olmak. Kendi sorumluluğu altında olan, Şirketin yasal/diğer evraklarını emniyetli, düzenli bir şekilde muhafaza etmek, arşivlemek, gerektiğinde üst yönetime sunmak. Şirket araçlarına gelen trafik cezalarını takip etmek, raporlamak. Çalışanlardan yapılması gereken kesintileri muhasebe bölümüne bildirmek.

 
  • En az lise, tercihen önlisans mezunu ,
  • Titiz ,dikkatli ve düzenli çalışan,
  • MS Office programlarını kullanabilen,
  • Yoğun çalışma temposuna, esnek çalışma saatlerine ayak uydurabilecek,
  • İletişimi kuvvetli,
  • Benzer pozisyonda en az 3 yıl deneyimli
  • Referans verebilecek,
  • Planlama ve organizasyon yeteneği olan diksiyonu düzgün, görünümüne özen gösteren
  • Güler yüzlü, insan ilişkileri kuvvetli, kolay iletişim kurabilen eleman.

Aday Kriterleri

Pozisyon Bilgileri

Firma Sektörü:

Elektrik & Elektronik

Çalışma Şekli:

Hafta içi 08.30 - 18.00

Haftasonu (Cumartesi) 08.30 - 13.00