Daha iyi bir deneyim için uygulamada aç

keyboard_arrow_down
110

Ankara Yönetici Asistanı İş İlanları

1 şehir seçildi arrow_drop_down
İlçe seçin arrow_drop_downsearch


search
Sıralama Önerilen

Seçili Filtreler (2)Filtreleri Temizle

Yönetici Asistanı cancel
Ankara cancel
Güven Sağlık Grubu

Üst Düzey Yönetici Asistanı

Güven Sağlık Grubu
Ankara
Tam zamanlı
25 gün önce
Hiçbir ilanı kaçırma!
Bu aramana uygun yeni bir ilan yayınlandığında ilk senin haberin olsun.
DYNOBİL

Yönetici Asistanı

DYNOBİL
Ankara
Tam zamanlı
16 gün önce
Hiçbir ilanı kaçırma!
Bu aramana uygun yeni bir ilan yayınlandığında ilk senin haberin olsun.
Şu an 5 sayfa içerisinden 1. sayfadasınız

Sıkça Sorulan Sorular

Ankara yönetici asistanının hangi sektörlerde çalışma imkânı vardır?

Ankara şehrinde bulunan yönetici asistanı adaylarının çeşitli sektörlerde çalışma imkanı vardır. Yönetici asistanları özel sektörde; okullarda, bankalarda, finans kuruluşlarında çalışabilirler. Ek olarak kamuda il ve ilçe başkanlıklarında ve bakanlıklarda iş imkanları mevcuttur.

Ankara yönetici asistanı iş ilanlarının en yoğun olduğu ilçeler hangileridir?

Ankara şehrinde yönetici asistanı pozisyonunda farklı firmalarda deneyim elde edebilirsin. Kariyer.net ile bu alanda yayınlanan iş ilanlarını inceleyebilir, sana en uygun iş ilanına başvuru yapabilirsin. Ankara’nın bazı ilçelerinde yönetici asistanı pozisyonunda iş imkanları yoğunluk göstermektedir. Bu ilçelerden bazıları Sincan, Etimesgut, Çankaya, Akyurt ve Yenimahalle'dir.

Ankara yönetici asistanı çalışma ortamları nerelerdir?

Ankara yönetici asistanları şirket personelleri ve yöneticilerle iş birliği içerisinde çalışmalarını sürdürdükleri için genellikle ofis ortamında çalışırlar. Çalıştıkları iş yerine bağlı olarak şehir içi veya şehir dışı seyahatlere çıkabilirler. Firmalar başvuru için gerekli olan belgeleri iş ilanında belirtir.

Ankara yönetici asistanı görevleri nelerdir?

Ankara yönetici asistanı, yöneticinin kendisinden istediği ve ihtiyaç duyduğu konulardaki görevleri yerine getirmek ve idari destek sağlamakla yükümlüdür. Ankara yönetici asistanları randevu ve toplantıları organize eder, günlük iş süreçlerini takip eder, seyahat düzenlemelerini yapar, ofis desteği sağlar ve yöneticilerin daha üretken olabilmeleri için destek sağlar. Şirketin kurumsal kimliğini temsil eden yönetici asistanları yöneticinin işlerine destek olur.