1052

Yönetici Asistanı İş İlanları

Şehir seçin arrow_drop_down
İlçe seçin arrow_drop_down
search


search
Sıralama Önerilen

Seçili Filtreler (1)Filtreleri Temizle

Yönetici Asistanı cancel
İmprova Bilişim Danışmanlık Hizmetleri Ticaret Limited Şirketi
Yönetici Asistanı
İmprova Bilişim Danışmanlık Hizmetleri Ticaret Limited Şirketi
İstanbul(Asya) İş Yerinde
Tam zamanlı
Bugün
SİS TARIM
Ziraat Mühendisi
SİS TARIM
İstanbul(Asya) İş Yerinde
Tam zamanlı
Bugün

İlanları konuma göre filtrele!

PARKONOM
Yönetici Asistanı
PARKONOM
İstanbul(Avr.) İş Yerinde
Tam zamanlı
Bugün
Hiçbir ilanı kaçırma!
Bu aramana uygun yeni bir ilan yayınlandığında ilk senin haberin olsun.
Özkan Demir Çelik Sanayi A.Ş.
Yönetici Asistanı
Özkan Demir Çelik Sanayi A.Ş.
İzmir İş Yerinde
Tam zamanlı
Bugün
Hiçbir ilanı kaçırma!
Bu aramana uygun yeni bir ilan yayınlandığında ilk senin haberin olsun.
Şu an 21 sayfa içerisinden 1. sayfadasınız

Yönetici Asistanı İş İlanları

Yönetici asistanı; birim yöneticisine idari destek sağlayan, ofisin ya da bölümün temel işleyişinden sorumlu kişiler olur. Çalıştıkları sektöre bağlı olarak yönetici asistanının görev tanımı değişiklik göstermekle birlikte temel görevleri de bulunur. Üst düzey yöneticilere idari destek veren asistanlara üst düzey yönetici asistanı adı verilir. Sadece iş insanına özel olarak destek veren asistanlar özel yönetici asistanı olarak tanımlanır. Yönetici asistanı toplantı ve randevuları organize etmekle görevli olur. Genel büro hizmetlerini sağlamak da yönetici asistanının görevleri arasında bulunur. Yönetici asistanı toplantı sırasında gerekli notları tutar ve düzenli olarak yayınlanması gerekli olan raporları hazırlar. Yöneticilerin seyahat organizasyonu için gerekli düzenlemeleri yapmak da yönetici asistanının işidir. Yönetici asistanı yazışma, rapor, e-postalar da dâhil olmak üzere ofis belgelerini hazırlamak ve yöneticiye sunmakla yükümlü olur. Ofis malzemelerinin düzenini sağlama ve tedarik etme görevi de yönetici asistanının iş tanımı içinde bulunur. Yönetici asistanı iş ilanları arasında ofis düzenini sağlayacak ve yöneticiye idari destek verecek adaylar aranır.

Yönetici Asistanı Mesleği İçin Hangi Yeteneklere Sahip Olunmalı?

Yönetici asistanı olabilmek için adayların birkaç yetenek ve özelliğe sahip olmaları gerekir. Yönetici asistanları büro yönetim prosedürlerine hâkim olmalıdır. Temel bilgisayar becerisi ve MS Office programları bilgisine sahip olmak da yönetici asistanlığında aranan özellikler arasında bulunur. Yönetici asistanının düzgün bir diksiyona sahip olmasının yanı sıra dış görünümüne de önem vermesi gerekir. Yönetici asistanı zaman yönetimini sağlamalıdır. Yazılı ve sözlü iletişim becerisi, yönetici asistanının sahip olması gereken yetenekler arasında bulunur. Yüksek tempolu iş ortamına adapte olması ve yüksek stres altında çalışabilmesi gerekir. Yönetici asistanı ofis ya da çalıştığı idari bölüme en uygun dosyalama sistemini oluşturur. Dosyalama sisteminin sürekliliğinin sağlanması da yönetici asistanının görevleri arasında bulunur. Yöneticinin takibini talep ettiği işleri takip etmek, yönetici asistanının yükümlülüğü olur. Yönetici asistanı, yapmış olduğu tüm işleri ve sonuçları sözlü ya da yazılı olarak yöneticiye sunmakla görevli olur. Yönetici asistanı ilanları sayfası aracılığıyla uygun özellikteki asistan adayları aranır.

Yönetici Asistanı İş İlanlarında Hangi Detaylara Dikkat Edilmeli?

Yönetici asistanı mesleği için yayınlanan iş ilanları, asistanlık alanında adayların istihdam edilmesine olanak sağlar. Yönetici asistanı adayları için farklı firmalar, farklı kriterler ve farklı şehirlerde iş ilanları yayınlar.  Yönetici asistanı iş ilanları Ankara ilanı yayınlayan bir firmaya başvuruda bulunmak istiyorsanız ve Ankara şehri sizin için uygun değilse, iş başvurunuzu başka bir firmaya yönlendirmeniz daha doğru olur. Firmalar iş ilanlarını çalıştıkları iş koluna göre de yayınlayabilir. Örneğin yönetici arayışında olan bir holding, holding yönetici asistanı iş ilanları yayınlar.  Bazı firmalar deneyimli asistan arar. Bazı firmalar deneyimsiz aday arayabilir. Yetiştirilmek üzere asistan arayan firmalar iş ilanlarını, yetiştirilmek üzere yönetici asistanı iş ilanları sayfasında yayınlar. Sağlık sektöründe de yönetici asistanı arayışı bulunabilir. Firmalar sağlık sektöründeki yönetici asistanı ihtiyacını, hastane yönetici asistanı iş ilanı yayınlayarak karşılar. Bazı firmalar iş ilanlarını bulundukları şehre göre yayınlar. Örneğin İstanbul da faaliyet gösteren bir firma iş ilanını yönetici asistanı iş ilanları İstanbul sayfasında yayınlar. Adayların başvuru yapmadan önce firmaların çalışma koşullarının kendilerine uygun olup olmadığına karar vermesi iş bulma sürecini kolaylaştırır.

Yönetici Asistanı Ne İş Yapar?

Yönetici asistanı toplantı ve randevuları organize eder. Büro ya da idari bölümün düzeni ve işleyişinden yönetici asistanı sorumlu olur. Ofis malzemelerinin tedarik edilmesi de yönetici asistanının görevleri arasında bulunur. Yönetici asistanı, toplantılar sırasında notları tutar. Seyahat organizasyonlarını yapmak da yönetici asistanının sorumluluğudur. Yönetici asistanı, genel büro desteği sağlamakla da görevli olur. Telefon çağrıları ve e-postalara cevap vermek de yönetici asistanının iş tanımı arasında yer alır. Yönetici asistanı, iletişim bilgileri kaydını tutar. Ofis belgelerini hazırlayarak ilgili yöneticiye sunar. Yönetici asistanı, dosyalama sistemini oluşturur ve sürekliliğini sağlar. Ofise gelen müşteri ya da ziyaretçileri yönlendirir. İş birliğine yatkın adaylar, yönetici asistanı iş ilanları sayfasını takip ederek başvuruda bulunabilir.

Yönetici Asistanı İş İlanlarında Hangi Eğitim ve Belgeler Gereklidir?

Üst düzey yönetici asistanı arayan firmalar, üst düzey yönetici asistanı iş ilanları yayınlar. Yönetici asistanları üniversitelerin ilgili iki yıllık büro yönetimi ve yönetici asistanlığı önlisans programından mezun olabilir.  Yönetici asistanlığı için verilen kurslara katılarak sertifika alınabilir.

Yönetici Asistanı Mesleği İçin İş Olanakları Nelerdir?

Yönetici asistanları çeşitli iş kollarında çalışma imkânı bulur. Özel şirketler, holdingler, belediyeler, hukuk büroları, resmi kurumlar gibi yerlerde çalışabilirler. Yönetici asistanları için geniş iş olanakları mevcut olur. Yönetici asistanları fabrikalar ve teknik servislerde de idari personele destek vermek amacıyla iş sahibi olabilir.

Yönetici Asistanlığı İş İlanları ve Çalışma Ortamları Nelerdir?

Avukat asistanı olacak adaylar, kalabalık ortamda çalışacaklarını ve gerektiğinde şehir içi ya da şehir dışı seyahat etmeleri gerektiğini bilmelidir. Ek olarak asistan ofis dışında da çalışabilmektedir.

Yönetici Asistanları Ne Kadar Maaş Alır?

Yönetici asistanları birçok farklı kurum ve kuruluşta çalışma imkânı bulur. Çalıştıkları sektör ve bağlı bulundukları firmalara göre yönetici asistanlarının maaşları değişiklik gösterir. Deneyimli yönetici asistanı maaşı, deneyimsiz yönetici asistanının maaşından daha yüksek olur.  Resmi kurumlarda çalışan yönetici asistanları, kamu ücretlendirme sistemine göre maaş alır.

Sıkça Sorulan Sorular

Tam zamanlı Yönetici Asistanı iş ilanlarını nasıl bulabilirim?

Tam zamanlı Yönetici Asistanı iş ilanlarını ''Filtreler'' bölümünde yer alan ''Çalışma Şekli'' kategorisinden ''Sürekli / Tam Zamanlı'' seçeneğini tıklayarak keşfedebilirsin. Ayrıca dönemsel, proje bazlı, serbest ve yarı zamanlı iş ilanlarını da yine bu alandaki seçenekleri tıklayarak keşfedebilirsin.

Yönetici Asistanı iş ilanlarına Kariyer.net'te nasıl başvurabilirim?

Yönetici Asistanı iş ilanlarını Kariyer.net'te farklı tarih, pozisyon seviyesi ve konuma göre filtreleyebilir, sana en uygun ilanlara hızlıca başvurabilirsin.

Yönetici Asistanı pozisyonu için en güncel iş ilanlarını görüntüleyebilir miyim?

Güncel Yönetici Asistanı iş ilanlarını ''Filtreler'' bölümünde yer alan ''Tarih'' kategorisinin altında bulunan ''Bugünün ilanları'' seçeneğini işaretleyerek en güncel Yönetici Asistanı iş ilanlarına erişebilirsin.

Yönetici Asistanı iş ilanları için hangi nitelikler aranmaktadır?

Yönetici Asistanı için aranan nitelikler iş ilanlarında detaylı olarak yer almaktadır. İş ilanlarında bulunan ''Genel Nitelikler ve İş Tanımı'' bölümünden, adaylarda aranan nitelikleri detaylıca inceleyebilirsin. Ayrıca ''Aday Kriterleri'' bölümünden de tecrübe, eğitim, askerlik ve ehliyet gibi istenilen şartları öğrenebilirsin.

notifications İş Alarmı kur