Daha iyi bir deneyim için uygulamada aç

Mekanik Teknisyeni

DEVA Holding A.Ş.

İlan yayından kaldırılmıştır!
Tekirdağ(Çerkezköy)

İş Yerinde

İş Yerinde

İlan yayından kaldırılmıştır!

Çalışma Şekli

Tam Zamanlı

Pozisyon Seviyesi

Eleman

Departman

Bakım / Onarım

Bakım / Onarım

Başvuru Sayısı

999+ başvuru

Çalışma Şekli

Tam Zamanlı

Pozisyon Seviyesi

Eleman

Başvuru Sayısı

999+ başvuru

Departman

Bakım / Onarım

Kariyer Image

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI

DEVA, 1958 yılından beri Türkiye’de faaliyet gösteren ilaç sektörünün lider ilaç şirketlerinden biridir. Geniş ürün portföyü, uluslararası kalite standartlarına sahip  üretim tesisleri ve Ar-Ge odaklı bakış açısıyla çok sayıda ülkeye ilaç ve ilaç ham maddesi ihraç etmektedir.

Şirketimizin  Çerkezköy Üretim Tesisleri'nde görevlendirilmek üzere; 

 
  • Meslek Lisesi veya MYO Makine / Metal İşleri bölümlerinden mezun,
  • Kaynak ve Demir Konstruksiyon konusunda deneyimli,
  • Üretim Makineleri bakım ve arızaları konusunda deneyimli,
  • Microsoft Office programlarına hakim,
  • Esnek çalışma saatlerine ayak uydurabilecek,
  • Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek,
  • Çerkezköy ve çevresinde ikamet eden,
  • Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış,

 
“Mekanik Teknisyeni” aramaktayız.


İŞ TANIMI

 
  • Mevcut ve yeni oluşturulmuş olan Ar-Ge, Üretim ve Laboratuvar alanlarının tüm mekanik problemlerini gidermek ve takibini yapmak.

Aday Kriterleri

En az 2 yıl tecrübeli
Lise(Mezun), Ön Lisans(Mezun)
Yapıldı, Muaf

Mekanik Teknisyeni pozisyonu ile ilgili daha detaylı bilgi almak ya da diğer iş fırsatlarını incelemek için aşağıdaki sayfaları inceleyebilirsiniz.

Mekanik Teknisyeni Mekanik Teknisyeni Maaşları Mekanik Teknisyeni Nasıl Olunur? Mekanik Teknisyeni Nedir? Mekanik Teknisyeni İş İlanları
Hakkımızda

1958 yılından beri “Sağlık Kattığımız Yaşamlar İçin” mottosuyla faaliyetlerini sürdüren ve genel merkezi Halkalı’da bulunan DEVA Holding, Türkiye’nin köklü ilaç üreticileri arasında yer almaktadır. 2.800'den fazla çalışanıyla, Çerkezköy ve Kartepe’de bulunan toplam 151.551m² arazi üzerine kurulu 67.242m² kapalı alana sahip 3 üretim tesisiyle, 43.500 palet kapasiteli lojistik merkeziyle ve 380’in üzerinde çalışanı bulunan ödüllü AR-GE merkezi DEVARGE ile sağlık sektörüne ve dünyaya hizmet vermektedir. DEVA Holding, küresel ölçekte sağlıklı yaşama herkesin erişebilmesi amacıyla, yenilikçi ve farklı ürünleri yüksek kaliteli bir deneyim ile sunma, rekabet ettiği alanlarda dev ilaç markaları yaratarak ilk tercih olma hedefine hızlı adımlarla ilerlemektedir. 2006 yılından beri EastPharma çatısı altında faaliyetlerini sürdüren DEVA Holding, her sene piyasaya yeni ürünler sunarak ürün çeşitliliğini zenginleştirmekte ve fark yaratmaktadır. US FDA (Food and Drug Administration - Amerikan Gıda ve İlaç Dairesi) ve EU GMP (Good Manufacturing Practice - İyi Üretim Uygulamaları) onaylı tesislerinde üretilen ürünlerinin oluşturduğu portföyünde; onkolojiden kardiyolojiye, solunum sisteminden sinir sistemine kadar 14 farklı terapötik alanda yaklaşık 600’den fazla ürünü bulunmaktadır. Aralarında İsviçre, Almanya, Hollanda ve İngiltere gibi AB ülkelerinin yer aldığı 60’tan fazla ülkede 900’ün üzerinde ruhsata sahiptir ve yaklaşık 50 ülkeye ilaç ve ilaç hammaddesi ihracatı gerçekleştirmektedir. Devatis markasıyla ürünlerini Almanya, İsviçre, İtalya, ABD, Kanada, Avustralya, Yeni Zelanda ve New Mexico’dan tüm dünyaya sunmaktadır. Ayrıca hayvan sağlığı sektöründe faaliyet gösteren VETAŞ markası ile bu sektörün en geniş ürün yelpazesine sahip kuruluşları arasında yer almaktadır. Ar-Ge’ye büyük önem veren ve bu alandaki yatırımlarını her geçen yıl artırmaya devam eden DEVA Holding, 2021 yılında toplam cirosunun %8’ini Ar-Ge harcamaları için ayırmıştır. Ar-Ge çalışmalarına verdiği önem ve başarıları neticesinde son yıllarda Ar-Ge alanında da birçok ödülün sahibi olmaya hak kazanmıştır. Üretimden tedarik yönetimine kadar tüm faaliyetlerinde sürdürülebilirliği temel alan DEVA Holding, sürdürülebilir iş süreçlerini tüm paydaşlarıyla paylaşabilmek için 2021 yılında ilk sürdürülebilirlik raporunu yayımlamıştır.

Şirket Sayfasına Git

DEVA Holding A.Ş. İş İlanları

Mekanik Teknisyeni pozisyonu ile ilgili daha detaylı bilgi almak ya da diğer iş fırsatlarını incelemek için aşağıdaki sayfaları inceleyebilirsiniz.

Mekanik Teknisyeni Mekanik Teknisyeni Maaşları Mekanik Teknisyeni Nasıl Olunur? Mekanik Teknisyeni Nedir? Mekanik Teknisyeni İş İlanları