Makine Bakım Usta Yardımcısı

GEMLİK GÜBRE SANAYİ A.Ş.

Bursa(Gemlik)

İş Yerinde

İş Yerinde

2 gün önce güncellendi

Çalışma Şekli

Tam Zamanlı

Pozisyon Seviyesi

Mavi yaka

Departman

Diğer

Diğer

Başvuru Sayısı

404 başvuru

Çalışma Şekli

Tam Zamanlı

Pozisyon Seviyesi

Mavi yaka

Başvuru Sayısı

404 başvuru

Departman

Diğer

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI

YILDIRIM ŞİRKETLER GRUBU

Genel merkezi İstanbul’da yer alan YILDIRIM Şirketler Grubu; metal ve madencilik, gübre ve kimyasallar, liman işletmeciliği, enerji, kömür ve kok, lojistik, denizcilik, gemi inşa, endüstriyel inşaat, gayrimenkul geliştirme ve girişim sermayesi olmak üzere 11 sektörde faaliyet göstermektedir. Yıldırım Şirketler Grubu; Yılport Holding, Yılport International Holding,Yılmar Holding, Yılfert Holding, Yıldırım Enerji Holding, Yılmaden Holding ve Yıldırım Holding gibi kuruluşları bünyesinde barındırmaktadır.

Yıldırım Holding’in bir iştiraki olan Gemlik Gübre Sanayi A.Ş. ilk kez 1973 yılında bir devlet işletmesi olarak kurulmuştur. Gemlik Gübre,2004 yılında YILDIRIM Grup tarafından özelleştirme yoluyla satın alınarak Yıldırım ailesine katılmıştır. Bu yatırımın ardından şirket, Türkiye’nin en büyük gübre üreticilerinden biri haline gelmiştir. Şirketimiz, Türkiye genelinde 1000’in üzerinde bayi ve 3000’e yakın Tarım Satış Kooperatifleri ile, yurt içi pazarın önemli bir bölümüne sahiptir. Gemlik Gübre; Yıldırım Grup cirosunun %36 lık kısmını teşkil etmektedir.

Gemlik Gübre tesisimizde görevlendirilmek üzere Makine Bakım departmanında görev alacak Makine Bakım Ustası aramaktayız!

GENEL NİTELİKLER 

  • Endüstri Meslek Lisesi Metal veya Makine bölümlerinden mezun,
  • Mesleki yeterlilik belgesi olan,
  • Analitik düşünce yeteneğine sahip, takım çalışmasına yatkın,
  • Planlı ve disiplinli çalışma yeteneğine sahip,
  • Bakım, onarım, imalat uygulamalarında en az 5 yıl tecrübeli,
  • Acil durum bilgisine sahip,
  • Kapalı ve dar alanlarda hareket etme ve çalışma becerisi olan,
  • Gemlik'te ikamet eden veya edebilecek,
  • Çevre koruma ve iş sağlığı güvenliği bilgisine sahip.

 İŞ TANIMI

  • Fabrika genelindeki bakım, onarım. montaj-demontaj faaliyetlerini ekini ile birlikte gerçekleştirmek için; gerekli araç, gereç ve ekipmanları etkin bir şekilde kullanarak, iş sağlığı, iş güvenliği ve çevre koruma düzenlemelerine uygun bir şekilde, büyük kazaları önlemek ve sonuçlarını sınırlandırarak, mesleğinin verimliliğine uygun olarak çalışmak.

Aday Kriterleri

En az 5 yıl tecrübeli
Lise(Mezun), Ön Lisans(Mezun)

Makine Bakım Ustası pozisyonu ile ilgili daha detaylı bilgi almak ya da diğer iş fırsatlarını incelemek için aşağıdaki sayfaları inceleyebilirsiniz.

Makine Bakım Ustası Makine Bakım Ustası Maaşları Makine Bakım Ustası Nasıl Olunur? Makine Bakım Ustası Nedir? Makine Bakım Ustası İş İlanları