Gayrimenkul Danışmanı Işıl Gayrimenkul

İstanbul(Avr.)(Şişli)

Nasıl hesaplanır?
Bu iş sana uygun olmayabilir

Seçili özgeçmişindeki bilgilerle bu ilanın kriterlerleri sadece %30 uyumlu.

Uygunluğunu nasıl hesapladık?
Son iş deneyimin, geçmiş deneyimlerin ve toplam deneyimin uygunluk puanını etkileyen kriterler arasındadır.
Bu iş sana uygun olmayabilir

Seçili özgeçmişindeki bilgilerle bu ilanın kriterlerleri sadece %30 uyumlu.

Uygunluğunu nasıl hesapladık?
Mesleki Yeterlilikler
Şirketlerin ilanda belirlediği kriterlerle özgeçmişindeki bilgilerin ne kadar uyumlu olduğu içerik karşılaştırılmasıyla bulunur.
Bu iş sana uygun olmayabilir

Seçili özgeçmişindeki bilgilerle bu ilanın kriterlerleri sadece %30 uyumlu.

Uygunluğunu nasıl hesapladık?
Diğer Bilgiler

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI

- Deneyimli ya da deneyimsiz.

-  SABİT MASA ÜCRETİ,SAHİBİNDEN.COM İLAN GİRME ÜCRETİ,EĞİTİM ÜCRETİ,ORGANİZASYON ÜCRETİ ALMIYORUZ,50 SENELİK KENDİMİZE HAS OLUŞTURDUĞUMUZ SİSTEMİMİZ VE TECRÜBEMİZ SAYESİNDE SİZİ YETİŞTİRİYORUZ VE PROFESYONELLEŞTİRİYORUZ,LÜTFEN FARKIMIZI ANLAMAK İÇİN BU YAZDIKLARIMIZI DİĞER GAYRİMENKUL ŞİRKETLERİNEDE SORUNUZ NE ŞEKİLDE ÇALIŞTIKLARINI ÖĞRENİNİZ;

- İnsan ilişkilerinde güçlü, kendine güvenen, motivasyonu yüksek ve kararlı ;

- İletişim ve ikna kabiliyeti yüksek ;

- Yaşam kalitesi için hedefine ulaştıkça, ulaşılmaz hedefleri olan ;

- Sabit bir maaş olmadan sadece %50 PRİM sistemi ile kazanç elde etmek isteyen ;

Disiplinli bir çalışma ile ilk sene için 100binTL-120binTL aralığında ciro yapabilirsiniz.

- Gayrimenkul sektöründe kariyer sahibi olmak ve bunu devam ettirmek isteyen ;

- Dış görünümüne önem veren, prezantabl ;

- Ekip çalışmasına inanan ve bu sayede daha fazla kazanabileceğini düşünen ;

- MS Office programlarını bilen ve interneti aktif bir şekilde kullanabilen ;


İŞ TANIMI

IŞIL GAYRİMENKUL Şişli Merkez bölgesinde 1967'den beri faaliyet gösteren, 3 katlı gayrimenkul mağazası olarak bölgenin en eski ve 3 kuşaktır güven veren en prestijli gayrimenkul mağazasıdır.Gayrimenkul mağazamız 40 kişilik bir ekibin en iyi teknolojik altyapı ile çalışabileceği şekilde tasarlanmıştır.Eğitim katımızda size tüm bilgi ve tecrübemizi aktarıyoruz,sizi çalışmaya hazır hale getiriyoruz. Bölgesinde uzman ve deneyimli danışmanlar ile çalışmaktadır.ŞİŞLİ,BEŞİKTAŞ,BEYOĞLU,SARIYER bölgelerinde  aktif olarak Konut, İşyeri, Bina, Arsa, Dükkan&Mağaza gibi mülklerin satış ve kiralaması işlerini yapan bir kurumdur. Ayrıca diğer bir uzmanlık alanı olan yatırımlık mülkler konusunda, özel bir çalışma alanı olan kurumumuz üst düzey hizmet vermektedir.SABİT MASA ÜCRETİ,SAHİBİNDEN.COM İLAN GİRME ÜCRETİ,EĞİTİM ÜCRETİ,ORGANİZASYON ÜCRETİ ALMIYORUZ,50 SENELİK KENDİMİZE HAS OLUŞTURDUĞUMUZ SİSTEMİMİZ VE TECRÜBEMİZ SAYESİNDE SİZİ YETİŞTİRİYORUZ VE PROFESYONELLEŞTİRİYORUZ,LÜTFEN FARKIMIZI ANLAMAK İÇİN BU YAZDIKLARIMIZI DİĞER GAYRİMENKUL ŞİRKETLERİNEDE SORUNUZ NE ŞEKİLDE ÇALIŞTIKLARINI ÖĞRENİNİZ;

Sektörün büyük ve güvenilir kurumlarından olan IŞIL Gayrimenkul Danışmanlığı fırsatı sizi bekliyor. Şişli ve Beşiktaş Bölgesine hakim, hazır kurulu ve prestijli ofisimizde, belirli eğitimler alacak ve bu eğitimler sayesinde sabit bir maaş olmadan %50 PRİM sistemi ile kazanç elde etme fırsatı yakalayacaksınız. Hiç bitmeyen ve her zaman kazançlı olan bu sektörde, büyüyen genç ve dinamik ekibimizde yerinizi almak İSTER MİSİNİZ ?

Örneğin; 500.000TL'lik bir yer satıldığında kazanılması gereken komisyon tutarı 20.000TL'dir. Bunun 
10.000TL'si danışmana ödenecektir. 2.000TL'lik bir yer kiraladığında kazanılması gereken komisyon 2000TL'dir. Danışmana 1.000TL ödenecektir. Örnek olarak verdiğimiz bu satılık ve kiralık rakamlar Şişli bölgesi için düşük rakamlardır. Daha yükseğini kazanabilirsiniz.Disiplinli bir çalışma ile ilk sene için 100binTL-120binTL aralığında ciro yapabilirsiniz.YAPTIĞINIZ İŞLERLE KAZANCINIZI HER SENE ARTTIRABİLİRSİNİZ.AZİMLİYSENİZ,HIRSLIYSANIZ İSTEDİĞİNİZ HAYAT STANDARTLARINA KAVUŞMAK İÇİN SABİT BİR MAAŞ'A DEĞİL FAZLASINA İHTİYACINIZ VARDIR.BU MESLEK SİZİ İSTEDİĞİNİZ STANDARTLARA KAVUŞTURACAKTIR.MERKEZİMİZ ŞİŞLİDEDİR, 3 KATLI GAYRİMENKUL OFİSİMİZ İLE AVRUPA BÖLGESİNDEKİ EN BÜYÜK OFİSLER ARASINDA OLMAMIZIN YANI SIRA BİR ÇOK MERKEZLE KOLAYCA ÇALIŞABİLİYORUZ.

Aday Kriterleri

Pozisyon Bilgileri