177

Gayrimenkul Danışmanı İş İlanları

Şehir seçin arrow_drop_down
İlçe seçin arrow_drop_down
search


search
Sıralama Önerilen

Seçili Filtreler (1)Filtreleri Temizle

Gayrimenkul Danışmanı cancel
Remax Hayat
Gayrimenkul Danışmanı
Remax Hayat
Aydın +1 il daha İş Yerinde
Serbest Zamanlı
Bugün
Hiçbir ilanı kaçırma!
Bu aramana uygun yeni bir ilan yayınlandığında ilk senin haberin olsun.
REALTY WORLD YILDIZ GAYRİMENKUL
Gayrimenkul Danışmanı
REALTY WORLD YILDIZ GAYRİMENKUL
Antalya İş Yerinde
Tam zamanlı
Bugün
EPA EMLAK PAZARLAMA A.Ş. VİZYON GAYRİMENKUL
Gayrimenkul Danışmanı
EPA EMLAK PAZARLAMA A.Ş. VİZYON GAYRİMENKUL
Kocaeli +1 il daha İş Yerinde
Tam zamanlı
Bugün

İlanları konuma göre filtrele!

Remax New Antalya
Gayrimenkul Danışmanı
Remax New Antalya
Antalya Hibrit
Serbest Zamanlı
Bugün
Hiçbir ilanı kaçırma!
Bu aramana uygun yeni bir ilan yayınlandığında ilk senin haberin olsun.
Soylu Gayrimenkul
Gayrimenkul Danışmanı
Soylu Gayrimenkul
Mersin İş Yerinde
Tam zamanlı
Bugün
Hiçbir ilanı kaçırma!
Bu aramana uygun yeni bir ilan yayınlandığında ilk senin haberin olsun.
Şu an 4 sayfa içerisinden 1. sayfadasınız

Gayrimenkul Danışmanı İş İlanları

Son dönemlerde ev, arsa ve buna benzer mülklere olan talep artmasıyla yükselişe geçen meslekler arasında gayrimenkul danışmanlığı yer alır. Bu artışın sonucunda insanlar gayrimenkul danışmanlarına daha çok ihtiyaç duyar. Kullanıcılara almak istedikleri mülkleri tanıtmak gayrimenkul danışmanlarının görevidir. Bu alanda meslek sahibi olmak istiyorsanız gayrimenkul danışmanı iş ilanı için araştırmalar yapabilirsiniz. Bu gayrimenkul iş ilanlarının yayınlandığı sayfalar sayesinde kendinize en uygun iş seçeneklerini kolaylıkla bulabilirsiniz. İletişimle bağlantılı olan diksiyon, gayrimenkul danışmanı olduğunuz zaman büyük bir önem taşır. İnsanlar konuştuğunuz kelimeleri tam olarak anlamazsa bazı yanlış anlaşılmalar meydana gelebilir. Bu sebeple kimi iş ilanlarında diksiyonu düzgün kişilerin arandığı özellikle belirtilir. Ayrıca bakımlı olmanız ilk izlenim açısından hem firma hem de müşteriler için çok önemli olur. İş ilanlarında böyle bir maddeye de rastlamanız mümkün olabilir. 

Gayrimenkul Danışmanı Olmak İçin Hangi Yeteneklere Sahip Olunmalı?

Gayrimenkul danışmanı olmak istiyorsanız ilk etapta iletişiminizin kuvvetli olması gerekir. Müşterilerinizi mülk hakkında bilgilendirmek ve onlarla iletişim kurmak güncel gayrimenkul danışmanı iş ilanları için önemli bir şarttır. İletişiminiz kuvvetliyse gayrimenkul danışmanı olduğunuz zaman zorluk yaşamazsınız. Araç kullanabilmeniz ve müşterilerinizi mülkün olduğu yere götürmek için bir araca sahip olmanız gayrimenkul danışmanı arayan firmalar için olması gereken kriterler arasında yer alabilir. Gayrimenkul danışmanlarının emlak piyasasındaki gelişmeleri takip etmesi gerekir. Sektör sürekli yenilendiği için, elinizde bulundurmanız gereken mülkler de giderek artabilir. Ayrıca alım – satım sürecinde uygulamanız gereken işlemlerde gerçekleşen yenilikleri ancak gelişmeleri takip ettiğinizde öğrenebilirsiniz. Meslek alanında kısa sürede ön plana çıkmak istiyorsanız yeniliklere açık olmanız gerekir. 

Gayrimenkul Danışmanı İş İlanlarında Hangi Detaylara Dikkat Edilmeli?

Gayrimenkul danışmanlığı için başvuru yapmayı düşünüyorsanız ilanlarda geçen şartları dikkatli bir şekilde okumalısınız. Bazı şartlar firmalara göre değişkenlik gösterse de genel olarak bütün gayrimenkul ilanlarında bulunan belirli şartlar vardır. Bu şartlardan birisi adayın ehliyete sahip olmasıdır. Ehliyet şartı neredeyse bütün gayrimenkul iş ilanlarında karşınıza çıkabilir. Her sektörde olduğu gibi gayrimenkul sektöründe de ekip çalışması çok önemli bir husus olarak bilinir. Ekip çalışmasına uyumlu davranırsanız işinizi daha kolay bir şekilde gerçekleştirebilmeniz mümkün olur. Fakat ekip çalışmalarına uyumlu bir yapınız yoksa gayrimenkul sektöründe zorluk yaşayabilirsiniz. Bu sektörde önem taşıyan bir başka şart ise saha çalışması olur. Mülkleri müşterilere tanıtmanız için saha çalışmanızın başarılı olması beklenir. Gayrimenkul danışmanı olarak ilanlara başvuruda bulunurken sahip olunan sorumluluklar hakkında da bilgi sahibi olunması oldukça önemli olur. Bu konuda hakkında araştırma gerçekleştirerek gayrimenkul danışmanı iş ilanları Ankara için başvuruda bulunduğunuzda kariyer hayatınızda oldukça rahatlık yaşayabilirsiniz. Bu tarz sıkıntılar yaşamamanız adına yapmanız gereken şey mesleğin gerektirdiği hususları araştırmak olur. 

Gayrimenkul Danışmanı Olmak İçin Hangi Eğitim ve Belgeler Gerekir?

Sahip olmanız gereken eğitim belgeleri iş ilanlarına göre değişkenlik gösterir. Örneğin, kimi firma gayrimenkul ile alakalı bir bölümden mezun olmanızı tercih ederken kimisi de en az lise mezunu şeklinde şart koyar. Bu sebeple incelediğiniz ilana göre eğitim ve belgelerin farklılık gösterdiğini görebilirsiniz. Her gayrimenkul danışmanının sahip olması gereken belge ise ehliyet olur. Müşterilerinizi mülklere götürmeniz için araç kullanmanız şarttır. Kimi iş ilanlarında yabancı dil şartı da aranır. Eğer yabancı dil şartı arayan bir firmaya başvurmak istiyorsanız dil eğitimi almanız gerekir. Yabancı dile hâkim olmayan kişilerin ilanlarda ön plana çıkabilmesi oldukça kolay olur. Bu sebeple kendinizi yabancı dilde geliştirerek işinizi iyi bir şekilde yerine getirebileceğiniz firmalara başvurabilirsiniz. Piyasanın oldukça canlı olduğu gayrimenkul sektöründe gayrimenkul danışmanı iş ilanları İstanbul da rahatlıkla bulabileceğiniz iş ilanı kategorileri arasında yer alır. Özellikle İstanbul gibi nüfusun yoğun olduğu şehirlerde çok rahat gayrimenkul danışmanı olabilirsiniz. Gayrimenkul iş ilanlarına başvuru yapmadan önce kriterlere uyup uymadığınızı kontrol etmeniz gerekir.

Gayrimenkul Danışmanının Çalışma Ortamı ve Koşulları Nasıldır?

Gayrimenkul sektöründe çalışmak isteyen kişilerin saha çalışmasına yatkın olması gerekir. Müşterilerin mülkün olduğu yere götürülmesi ve belirlenen alanın gezdirilmesi saha çalışması olarak tanımlanabilir. Böylece kullanıcıların almak istediği mülkleri canlı olarak görmesine katkı sağlamış olursunuz. Gayrimenkul danışmanı olduğunuz zaman saha çalışmasını etkili bir şekilde gerçekleştirebilmek için araç kullanmanız önem taşıyan bir durumdur. İlanlarda geçen şartlara uyuyorsanız emlak danışmanı iş ilanları İstanbul başvurusunda bulunabilirsiniz.  Gayrimenkul, birçok elemanın işte görev aldığı bir sektör olarak ön plana çıkar. Bu sebeple adayların ekip çalışmasına yatkın olması da istenir. Hatta kimi zamanlarda diğer gayrimenkul ofisleriyle de irtibatınızı koparmamanız gerekir. Sizden mülk almak isteyen ya da sizinle mülk satmak isteyen müşterilerinizle de iletişim kurmalısınız. Yaşadığınız şehrin dışında bir firmanın iş ilanına başvuracaksanız firmanın bulunduğu şehirde ikamet etmeniz istenebilir. Kimi firmalar konaklama imkânı sunarak çalışanlarına yardımcı olur. Gayrimenkul danışmanlarının çalışma ortamları genellikle saha alanları olur. Bunun yanı sıra kişiler ofis ortamında da sıklıkla görev alabilir. 

Gayrimenkul Danışmanı Olmak İçin Ehliyet Şart Mı?

Ehliyete sahip olmanıza rağmen aracınız olmayabilir. Bu durumda firmaların size sağladığı imkânları incelemelisiniz. Kimi firmalar çalışanını mağdur etmemek amacıyla araç desteği sağlayabilir. Aracınız olmamasına rağmen size araç desteği sunan bir firmayla çalışırsanız ehliyetiniz olduğu müddetçe sıkıntı yaşamazsınız. Fakat ehliyetiniz yoksa gayrimenkul danışmanı olarak firmalara kabul edilme ihtimaliniz ehliyeti olan adaylara göre düşük olabilir. Sahip olduğunuz kriterleri göz önünde bulundurarak kendinize uygun ilanlara başvuru yaparsanız gayrimenkul danışmanı ilanları kapsamında ön plana çıkabilmeniz oldukça kolay hale gelir. 

Gayrimenkul Danışmanları Hafta Sonu Çalışır Mı?

Gayrimenkul danışmanı olduğunuz zaman müşterilerinizin size her zaman ulaşması gerekir. Mülk alım – satımında belirli bir zaman dilimi olmadığı için hem hafta içi hem de hafta sonu çalışma koşullarına sahip olabilirsiniz. Kimi firmalarda hafta sonunda sadece cumartesi çalışmanız gerekirken kimi firmalarda hem cumartesi hem de pazar günlerinde çalışmanız gerekebilir. 

Eğitim Sertifikaları Gayrimenkul Danışmanlığında İşe Yarar Mı?

Sahip olduğunuz eğitim sertifikaları ilgili alanlarda çok işinize yarar. Eğer siz gayrimenkul satışları hakkında eğitim programlarına katılıp sertifika kazandıysanız hem iş başvurunuzda hem de iş hayatınızda avantajlı olursunuz. Bu sebeple eğitim programlarına katılım sağlamanız gerekir. Gayrimenkul sektörüyle ilgili fırsatları değerlendirdiğiniz zaman kariyer hayatınızda pek çok imkâna sahip olursunuz. Böylece başarılı bir kariyer elde etmeniz daha kolay olur.

Gayrimenkul Danışmanlığında Tecrübeli Olmak Şart Mıdır?

Gayrimenkul danışmanlığında her zaman tecrübe aranmayabilir. İncelediğiniz iş ilanına göre tecrübeli eleman aranıp aranmama durumu değişkenlik gösterir. Daha önce hiç gayrimenkul danışmanlığı yapmadıysanız tecrübeli eleman arayan firmaların iş ilanlarına başvuru yapmak yerine tecrübe aramayan ilanlara başvurabilirsiniz. Fakat gayrimenkul danışmanlığı geçmişiniz varsa tecrübe arayan iş ilanlarına başvurunuzun kabul edilme ihtimali yüksek olur. 

Sıkça Sorulan Sorular

Tam zamanlı Gayrimenkul Danışmanı iş ilanlarını nasıl bulabilirim?

Tam zamanlı Gayrimenkul Danışmanı iş ilanlarını ''Filtreler'' bölümünde yer alan ''Çalışma Şekli'' kategorisinden ''Sürekli / Tam Zamanlı'' seçeneğini tıklayarak keşfedebilirsin. Ayrıca dönemsel, proje bazlı, serbest ve yarı zamanlı iş ilanlarını da yine bu alandaki seçenekleri tıklayarak keşfedebilirsin.

Gayrimenkul Danışmanı iş ilanlarına Kariyer.net'te nasıl başvurabilirim?

Gayrimenkul Danışmanı iş ilanlarını Kariyer.net'te farklı tarih, pozisyon seviyesi ve konuma göre filtreleyebilir, sana en uygun ilanlara hızlıca başvurabilirsin.

Gayrimenkul Danışmanı pozisyonu için en güncel iş ilanlarını görüntüleyebilir miyim?

Güncel Gayrimenkul Danışmanı iş ilanlarını ''Filtreler'' bölümünde yer alan ''Tarih'' kategorisinin altında bulunan ''Bugünün ilanları'' seçeneğini işaretleyerek en güncel Gayrimenkul Danışmanı iş ilanlarına erişebilirsin.

Gayrimenkul Danışmanı iş ilanları için hangi nitelikler aranmaktadır?

Gayrimenkul Danışmanı için aranan nitelikler iş ilanlarında detaylı olarak yer almaktadır. İş ilanlarında bulunan ''Genel Nitelikler ve İş Tanımı'' bölümünden, adaylarda aranan nitelikleri detaylıca inceleyebilirsin. Ayrıca ''Aday Kriterleri'' bölümünden de tecrübe, eğitim, askerlik ve ehliyet gibi istenilen şartları öğrenebilirsin.

notifications İş Alarmı kur