Rönesans Holding Yeni Mezun Pusula Programı Rönesans Holding

Adana, Ankara, Bursa, Elazığ, Gaziantep, Mersin, İstanbul(Avr.), İzmir, Kahramanmaraş, Samsun, Şanlıurfa, Yozgat, İstanbul(Asya)

Nasıl hesaplanır?
Bu iş sana uygun olmayabilir

Seçili özgeçmişindeki bilgilerle bu ilanın kriterlerleri sadece %30 uyumlu.

Uygunluğunu nasıl hesapladık?
Son iş deneyimin, geçmiş deneyimlerin ve toplam deneyimin uygunluk puanını etkileyen kriterler arasındadır.
Bu iş sana uygun olmayabilir

Seçili özgeçmişindeki bilgilerle bu ilanın kriterlerleri sadece %30 uyumlu.

Uygunluğunu nasıl hesapladık?
Mesleki Yeterlilikler
Şirketlerin ilanda belirlediği kriterlerle özgeçmişindeki bilgilerin ne kadar uyumlu olduğu içerik karşılaştırılmasıyla bulunur.
Bu iş sana uygun olmayabilir

Seçili özgeçmişindeki bilgilerle bu ilanın kriterlerleri sadece %30 uyumlu.

Uygunluğunu nasıl hesapladık?
Diğer Bilgiler

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI

Rönesans Holding, şirketlere stratejilerini ve operasyonlarını evrensel insan hakları, çalışma, çevre ve yolsuzlukla mücadele ilkelerine uygun hale getirmeye ve toplumsal hedefleri ilerletecek önlemler almaya çağıran BM Küresel İlkeler Sözleşmesi'nin imzacıları arasında yer almaktadır ve Birleşmiş Milletler Küresel İlkeler Sözleşmesi çerçevesinde evrensel kabul görmüş beyanlara dayalı ilkeleri benimser.

Rönesans Holding, ana ilkeleri olan dürüstlük, rekabetçilik ve yenilikçilikten ödün vermeden şeffaf ve etik değerleri gözeterek insan kaynakları uygulamalarında eşitliği sağlamayı amaçlayan bir işverendir.

Tüm başvurular cinsiyet, dil, din, ırk ve etnik kökene bakmaksızın fırsat eşitliğine göre değerlendirilir ve ayırımcılık yapılmaz.

“Pusula” ile geleceğine yön ver!

Rönesans Eğitim Vakfı tarafından düzenlenen ve 75 bin kişilik genç ve dinamik ailesiyle geleceği inşa eden Rönesans Holding bünyesinde iş imkânı sağlayan “Pusula”, üniversiteden yeni mezun olanlara iş hayatına geçiş için rehberlik ediyor. Geleceğin ancak sürdürülebilirlik ilkesiyle, onu yaşayacak olan gençlerle tasarlanabileceğine inanan Rönesans Eğitim Vakfı, “Pusula” ile aydınlık fikirlere alan açarak ilk iş deneyimini anlamlı hale getiriyor.

  • Türkiye Üniversitelerinden 2020 veya 2021 yılında mezun olmuşsanız,
  • 25 yaşını aşmamışsanız,
  • İş hayatına atılmaya hazırsanız,
  • Kariyer hedefiniz varsa,
  • Yeniliğe açığım, takım çalışmasına yatkınım, çabuk adapte olabilirim,  analitik düşünebilirim, sonuç odaklıyım diyorsanız,

Pusula Genç Keşif Programımıza başvurularınızı bekliyoruz!

Başvur butonunu tıklayarak Pusula Genç Keşif programımız hakkında ayrıntılı bilgi edinebilir ve başvurularınızı tamamlayabilirsiniz.

 

Aday Kriterleri

Pozisyon Bilgileri

Firma Sektörü:

İnşaat, Holding / Şirketler Grubu

Çalışma Şekli:

Hafta içi 08.00 - 18.00

Çalışan Sayısı:

6000+