Daha iyi bir deneyim için uygulamada aç

keyboard_arrow_down
298

Dönemsel / Proje bazlı İş İlanları

Şehir seçin arrow_drop_down
İlçe seçin arrow_drop_downsearch


search

Sıralama Önerilen

Seçili Filtreler (1)Filtreleri Temizle

Dönemsel / Proje bazlı cancel
Jet2 Careers

Resort Customer Service Representative - Kuşadası

Jet2 Careers
Aydın
Hiçbir ilanı kaçırma!
Bu aramana uygun yeni bir ilan yayınlandığında ilk senin haberin olsun.
Sektöründe Öncü Firma

Teknik Ofis Şefi

Sektöründe Öncü Firma
Kocaeli
Hiçbir ilanı kaçırma!
Bu aramana uygun yeni bir ilan yayınlandığında ilk senin haberin olsun.
Şu an 6 sayfa içerisinden 1. sayfadasınız

Sıkça Sorulan Sorular

Dönemsel iş ilanları nelerdir?

Büyük ölçekli işletmelerin belirli dönemlerde iş yoğunlukları artış gösterebilir. Şirketler tarafından bu zamanlarda, belirli bir süre iş olanağı sunulacak personeller aranır. Dönemsel iş ilanları, çeşili alanlar ve pozisyonlar için yayınlanabilir. Dönemsel iş ilanları; vasıflı ve vasıfsız işçi, asistan, müşteri temsilcisi, pazarlama sorumlusu pozisyonlarını içerebilir. Çeşitli pozisyonları içeren dönemsel iş ilanlarına Kariyer.net ile ulaşabilirsin. Ek olarak sosyal güvenlik uzmanı, terapist, cnc operatörü, mühendis, hekim, sosyal medya sorumlusu, tekniker gibi çeşitli alanlarda dönemsel iş ilanları mevcuttur.

Dönemsel iş ilanları hangi sektörleri kapsar?

Dönemsel personeller çeşitli sektörlerde faaliyet gösteren kuruluşlarda, farklı görevler üstlenirler. Buna bağlı olarak dönemsel personeller için yayınlanan iş ilanları oldukça fazladır. Çoğunlukla telekomünikasyon, çağrı merkezi, yeme içme, turizm alanındaki firmalar dönemsel iş ilanları yayınlamaktadır. Belirli bir süre içerisinde bitirilmesi gereken projeleri olan banka ve üretici işletmeler de dönemsel iş ilanı yayınlayan firmalar arasında yer alır. Yılın belirli dönemlerinde yoğunluk yaşayan tarım, otomotiv, elektrik ve elektronik gibi sektörlerde de dönemsel iş ilanları mevcuttur.

Proje bazlı iş ilanları nelerdir?

Kuruluşların belirli bir tarihte teslim etmek üzere aldığı projeler için proje başlangıç tarihinden bitiş tarihine kadar aktif biçimde performans sergileyecek çalışan ihtiyacı doğar. Bu proje, üretim süreçleri ile ilgili olabileceği gibi pazarlama alanında da olabilir. Buna bağlı olarak mühendis, mimar, hekim, tekniker, sosyal güvenlik uzmanı, inceleme uzmanı gibi organizasyon, üretim veya idari işleri kapsayan pozisyonlar için iş ilanları yayınlanır. Proje sürecini kapsamak koşuluyla, işin pazarlama ve saha süreçlerinde yer almak üzere satış temsilcisi, portföy yöneticisi, e-ticaret elemanı, depo yetkilisi gibi pozisyonlar için ilanları yayınlanabilir.

Dönemsel iş ilanlarında çalışma koşulları nasıldır?

Dönemsel iş ilanlarında mevcut olan çalışma koşulları; şirkete, sektöre, iş süreçlerine ve pozisyona bağlı olarak değişiklik gösterir. Yoğun süreçte eleman ihtiyacı olan otel, kafe, sağlık merkezi gibi kuruluşlar dönemsel iş ilanı yayınlayabilir. Buna bağlı olarak dönemsel iş ilanlarında çalışma ortamı ofis, atölye, depo, şantiyeler olabilir. Belirli bir tarih aralığını kapsayan çalışma süreci boyunca alınacak olan maaşın ödenme biçimi aylık, haftalık veya günlük olabilir. Sigorta, yol, yemek gibi yan haklar ve maaş miktarları işverene bağlı olarak değişiklik gösterir.